Jaguar E-Pace D165 SE

Jaguar E-Pace D165 SE

Opsione Baze
 • Transmision Automatik Me 8 Shpejtesi
 • Traksion 4×4
 • Sensore Parkimi Para dhe

  Prapa+Kamera

 • Ndezje Me Buton Start/Stop
 • Klimatizator Automatik Me 2 Zona
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Lane Keep Assist
 • Keyless Start/Stop
 • Korniza kromi tek dritare
 • Paneli Instrumentave TFT Digital
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje
Opsione Shtese

• Xhama te Erret
• Tavan Panoramik Fiks
• Drita Premium LED & AHBA
• Disqe 19″ Style 5119, Diamond Turned

• Drita Ambjenti me Konfigurim

Informacion i përgjithshëm
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2023
Motorri 2.0
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Santorini Black
Ngjyra Brenda: Cloud
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay