Jaguar E-Pace D165 S

Jaguar E-Pace D165 S

Opsione Baze
 • Transmision Automatik Me 9 Shpejtesi
 •  Traksion 4×4
 •  Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 •  Ndezje Me Buton Start/Stop
 •  All Surface Progress Control
 •  Klimatizator Automatik Me 2 Zona
 •  Sistem Kamera Surround 3D
 •  Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 •  Lane Keep Assist
 •  Drita Premium Full LED
 •  Keyless Start/Stop
 •  Impianti Audio Sound System
 •  Inserte kromi ne Dritare
 • Aksesorë
 •  Parapeta & Prapapeta & Tapet Gome
 •  Shina ne Tavan & Valixhe Transporti
 •  Kosh Bagazhi
 •  Xhepa ne Sedile & Kit Pedale Sportive
Opsione Shtese
 • Disqe Alumini 19"
 • Drita AHBA 
 • Drita Mjegulle LED
 • Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual
 • Sedile Elektrike
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €57,500
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2021
Karburanti: Diesel | Mild Hybrid
Ngjyra Jashte: e zeze (Santorini Black) (metallic)
Ngjyra Brenda: Tan Lux
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay