Audi SQ8 Competition

Audi SQ8 Competition

Opsione Baze
 • Sedile elektrike ngrohje
 • Klimatizator 4 zona
 • Active cruise control
 • Tavan xhami panoramik me hapje
 • Drive Asssit ( AEB , ESP, ABS ,GOMA TE PASME ME KEND

  KTHIMI )

 • Full S line exterior dhe interior
 • Drive Dynamic Select
Informacion i përgjithshëm
€145,000
Gjendja: E Re
Viti 2023
Motorri 4.0-507 HP
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: Nardo Grey
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay