Audi S6

Audi S6

Opsione Baze

 

 • Sedile elektrike ngrohje
 • Klimatizator 4 zona
 • Active cruise control
 • Tavan xhami panoramik me hapje
 • Drive Asssit ( AEB , ESP, ABS ,  )
 • Full S line exterior dhe interior
 • Drive Dynamic Select
Informacion i përgjithshëm
€98,000
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2023
Motorri 3.0 - 345 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay