Rezervo test drive
 1. Test-Drive me makinën e ëndrrave tuaja…


  Mektrin Motors ju ofron mundësine e kryerjes së Test-Drive me automjetin tuaj të ardhshëm, duke përjetuar të gjithë adrenalinën e guidës dhe detajet e automjetit. Të gjitha modelet Jaguar, Land Rover, Volvo apo mjetet tona të përdorura, po ju presin ju për ti testuar. Plotësoni të dhënat e mëposhtme, rezervoni takimin në orarin më të përshtatshëm për ju, dhe skuadra Mektrin Motors do t’ju kontaktojë në cast….
 2. Te dhenat e mjetit
 3. Marka(*)
  Please type your full name.
 4. Modeli(*)
  Invalid email address.
 5. Viti prodhimit(*)
  Invalid Input
 6. Data e ardhjes(*)
  Invalid Input
 7. Ora e ardhjes(*)
  Invalid Input
 8. Opsione & Komente
  Invalid Input
 9. Te dhenat tuaja
 10. Emri juaj(*)
  Invalid Input
 11. Numri telefonit(*)
  Invalid Input
 12. E-mail juaj(*)
  Invalid Input

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800