Adresa & Kontakte

Mektrin Motors sh.p.k

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: info@mektrin.al

Tel:   +355 69 70 50 800

Na kontaktoni

Ne mirëpresim reagimin dhe komentet tuaja

A keni pyetje apo komente për ne? Do të donim t'i dëgjonim ato! Plotësoni formularin dhe ne do të pergjigjemi sa më shpejt të jetë e mundur.

Nëse keni nevojë për ndihmë në çdo aspekt të procesit të blerjes, mos hezitoni të na kërkoni. Përfaqësuesit tanë do të jenë të lumtur t'ju ndihmojnë në çdo mënyrë. Me anë të postës elektronike, telefonit ose personalisht, ne jemi këtu për t'ju ndihmuar të merrni shërbimin që meritoni.

 

 

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800