Te dhenat e mjetit

Stampa

Jaguar XF Prestige 2.0kW

Pajisje

Opsione Baze
- 6 Airbag - Sedile me Pozicionim Manual 
- Drite Frenimi Prapa - Drita Mjegulle Prapa 
- Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit - Timon me Komanda Multifunksional 
- Xhama Elektrike Para - Xhama Elektrike 
- Mbyllje Qendrore - Mbyllje Qendrore me Pult 
- Pasqyrat me Komandim - Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
- Mbeshtetese Krahu Para - Sensore Shiu 
Opsione Shtese
- Sistem Navigacioni - Sedile me Ngrohje Para 
- Sedile me Ngrohje - Pasqyrat me Palosje Elektrike 
- Pasqyrat me Palosje Elektrike me Memorie - Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
- Sensore Parkimi Prapa - Sensore Parkimi Para 
- Tavan Xhami Panoramik me Hapje - Tavan Xhami me Hapje 
- Xhama te Erret - Disqe Alumini 18" 
- Sistem Surround Camera  - Telekamera e Pasme 
- Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona - Impianti Audio 380W Meridian 
- Catia me Kontrast e Zeze - Sistem Bluetooth 
- Sistem USB - Timon i Pozicionueshem 
- Ndezje Start/Stop - ECO Start/Stop 
- Sistem Lane Keep Assist - Dalje Klimatizatori Prapa 
- Dritat Xenon  - Drita Mjegulle 
- Drita Mjegulle LED - Drita te Dites LED 
- Dritat Automatike 

Informacion i Pergjithshem

Id: 1106

Gjendja: E Re

Viti: 2/2019

Motorri: 2.0 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Sedans

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x2/2-rrota aktive

Dyer: 4

Ulese: 5

Cmimi: € 45,900 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al