AutoSock është një alternativë e zinxhirëve të gomave, e lehtë për tu montuar, shkurton kohë dhe në vetëm 5 minuta je gati për të vazhduar udhëtimin tënd.

 

 

Faqja 1 di 8

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800