Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Volvo FMX 420 Vetshkarkues 20 m3 12.8l 310kW

Informacion i Pergjithshem

Id: 1043

Gjendja: E Re

Viti: 2019

Engine size: 12.8 l

Motorri: 310 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e bardhe

Trasmisioni: I-Shift (Automatic 12+1)

Rrota aktive: Akset 8x4

Cmimi: € 119,000 EUR

Seller Information

Name: Super User flori

Username: admin

Phone: 444

Email: frama@oxygen.al

QR Code

Volvo  FMX 420 Vetshkarkues 20 m3 € 119000 EUR - https://mektrin.al/sq/automjete/mjete-industriale/detail/1043/volvo

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800