Volvo XC90 T8 Recharge Plug In Hybrid Ultimate Bright

Volvo XC90 T8 Recharge Plug In Hybrid Ultimate Bright

Opsione Baze
 • Tavani panoramik
 • Protective cap kit, Matt Tech Grey
 • Kablloja e karikimit në shtëpi, portative 7 m (10 A)
 • CleanZone me pastrues ajri
 • Perdet e diellit në dyert e pasme
 • Timoni me ngrohje
 • Klima e parkimit me fikje të vonuar
 • Kondicionimi i ajrit në rreshtin e tretë
 • Ngrohësi dhe ftohësi elektrik i kabinës
 • Sensori i lagështisë
 • Sistemi i klimës me katër zona
 • Drita e frenimit të emergjencës
 • Mbyllja automatike e dyerve
 • Mbyllja e dyfishtë
 • Pikat e montimit ISOFIX, ndenjësja mbrapa
 • Sistemi i frenimit me rigjenerim të energjisë
 • Sistemi mbrojtës ndaj lëndimit të zverkut
 • Fenerët plotësisht LED
 • Asistenca e parkimit, prapa dhe përpara
 • BLIS™ dhe alarmi për trafik të kryqëzuar
 • Drejtimi i asistuar me përshtatje

 

 

 

 

 • Ekrani për shoferin 12″
 • Ekrani qendror 9″
 • Fshirëset e xhamave me larëset e integruara
 • Informimi për tabelat rrugore
 • Kamera e ndihmës së parkimit, prapa
 • Kontrolli automatik i shpejtësisë dhe distancës
 • Kufizuesi i shpejtësisë
 • Pilot Assist
 • Sensori i shiut
 • Ndenjëset e përparme Comfort
 • Ndenjësja elektrike e pasagjerit me memorie
 • Ndenjësja elektrike e shoferit me memorie
 • Palosja elektrike e mbështetëseve të kokës, mbrapa anash, rreshti i dytë
 • Shtatë ndenjëset individuale
 • Hyrja pa çelës me derë bagazhi me hapje elektrike pa duar
 • Teknologjia Start/Stop
 • Harman Kardon Premium Sound
 • Aplikacioni Volvo Cars
 • Apple CarPlay
 • Karikimi me valë i telefonit
 • Kontrolli nga distanca në timon
 • Lidhja Bluetooth®
 • Shërbimet e Google
 • Transmetimi audio dixhital (DAB+)
Opsione Shtese
 • Onyx Black  Metallic Color
 • Sedile Lekure me Ventilim AMBER
 • Disqe 21” me 8- krahe  Diamond Cut/Black 275/35R22
 • Kamera Parkimi 360°
 • Amortizatore me Ajer
 • Mbajtese e fikeses se zjarrit
 • Xhama te pasem te erret
 • Sedile te para me funksion Masazhi
 • Pergatitje per bllokimin ndaj alkoolit
Informacion i përgjithshëm
€154,067
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2022
Motorri 2.0 - 455 HP
Karburanti: Benzinë Plug-in Hybrid
Ngjyra Jashte: Onyx Black
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 7

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay