Volvo XC90 T8 Inscription

Volvo XC90 T8 Inscription

Opsione Baze
 • Normative EURO 6
 • Lenda Djegese : Benzine + Hybrid
 • 7 Vende
 • Transmision Automatik me 8 Shpejtesi
 • Suport i Lumbarit me 4 Pozicione Elektrike
 • Park Assist Prapa
 • Mbeshtetese Krahu dhe Konsole Qendrore
 • Timon me Komanda Multifunksional Lekure
 • Bagazhi me Hapje Automatike
 • Sedile Elektrike me Memorie
 • Sedile Lekure Agnes Nappa
 • Paneli Instrumentave te Kroskotit 12.3’’ me Ngjyra
 • Larje Feneresh
 • Sistemi Drejtimit Drive Mode Elektrik me Modalitete Personale dhe Hill Descent Control
 • Feneret LED Automatike
 • Illuminim i Kabines
 • VDDM Sistem Nivelues i Dritave LED
 • Logo “Inscription” tek Kokat e Sedileve
 • Modul “Inscription” ne Ekran
 • Grila “Inscription” Para
 • Celesi me Pult me Logo “Inscription” i Veshur me Lekure
 • Inserte Dekori Metalike ne Kroskot
 • Konsole Qendrore e Siperme me Illuminim High Level
 • Marmida te Integruara Prapa “Pipes”
 • Shina Ne Cati
Opsione Shtese
 • Pjesa e Siperme e Kroskotit e Veshur me Lekure
 • Kompas per drejtimin ne pasqyren e brendshme
 • Palosje elektrike e kokave te sediljeve te pasme
 • Sediljet e para me funksion masazhi
 • Sedile Comfort me Ventilim Para
 • Sedile e Shoferit me Zgjatje Elektrike
 • Sedile e Pasagjerit me Zgjatje
 • Amortizim me Ajer dhe Shasi me Kontroll Aktiv 4C
 • Audio Premium Bower and Wilkins
 • Dritat Full LED
 • Head Up Display
 • IntelliSafe Surround – BLISS
 • Kamera 360 Grade
 • Klimatizator Automatik Zonal 4 Zona (Prapa)
 • Ngrohje e zgjatur pas fikjes se motorrit
 • Paketa Business Pro
 • Paketa Driver Assist
 • Paketa Light
 • Paketa LUXURY SEATS
 • Paketa Versatility Pro
 • Paketa Winter
 • Pasqyrat te jashtme dhe te brendshme foto kromatike
 • Perde ne Dritaret e Pasme
 • Prize 12V ne Bagazh
 • Rear Colision Warning and Cross Traffic Alert
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Sedile me Ngrohje Pas
 • Sedilet Para me Support Lumbari Elektrik
 • Sistem Keyless Entry
 • Sistem navigimi 3D
 • Smartphone Integration (Apple Carplay - Android Auto)
 • Sprucatoret e xhamit te parme me uje te ngrohte
 • Suspensione me Ajer
 • Timon me ngrohje
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €55,000
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 101,472km
Viti 2017
Motorri 2.0 - 407 Hp
Karburanti: Plug-in Hybrid
Ngjyra Jashte: e zeze (Onyx Black)
Ngjyra Brenda: Amber
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 7

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay