Volvo XC90 D5 Momentum

Volvo XC90 D5 Momentum

Opsione Baze
 • Kabine Offroad Normative EURO 6
 • Lenda Djegese : Diesel 7 Vende
 • Transmision Automatik me 8 Shpejtesi
 • Sedilja e Pasagjerit me Komandim Manual, per Lartesine me Komandim Elektrik Suport i Lumbarit me 4 Pozicione Elektrike
 • Park Assist Prapa
 • Mbeshtetese Krahu dhe Konsole Qendrore Mbeshteteset e Pasme te Kokes me Palosje Manuale Airbag Anesore , Frontale dhe Perde
 • Timon me Komanda Multifunksional Lekure Klimatizator me 2 Zona
 • Xhamat Anesore dhe te Pasem te Temperuar Sedile Lekure Moritz
 • Audio High Performance 1 AUX dhe 1 USB
 • Sistemi Drejtimit Elektrik
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatik Mbulese Bagazhi
 • Feneret Halogjene me Nivelues Fenere Mjegulle
 • Drita Frenimi Emergjent Illuminim i Kabines Mid Level
 • Pilot Automatik
 • Paralejmerues i Lenies se Korsise Hill Start Assist
 • Hill Descent Control Sensor Shiu
 • Njohje e Shenjave te Trafikut Start/Stop
 • Serbatori 71 l
 • ESC Electronic Stability Control
 • IDIS Intelligent Driver Information System SIPS Side Impact Protection System Collision Mitigation Control
 • Inserte Dekori Metalike ne Kroskot
 • Mbrojteset nga Dielli me Pasqyra Tualeti te Ndricuara Pasqyra e Brendshme Fotokromatike
 • Pasqyrat e Jashtme me Palosje Elektrike Tapete Kembesh
 • Pragjet e Dyerve Metalike me Mbishkrim Volvo Kit Riparimi Gome
 • Canta e Ndihmes se Shpejte Trekendesh Paralajmerues
 • Maskarino ne Ngjyre te Zeze me Shkelqim Dy Marmita me Veshje Kromi
 • Disqe 19” Alumini “Momentum” 235/55 R19 Sistem Monitorimi i Presionit te Gomave Manual Dixhital Perdorimi
 • City Safety System
 • Home Safe Lighting
 • ISOFIX per femijet
Opsione Shtese
 • Drita Mjegulle LED
 • Fshireset e Xhamit Para me Ngrohje
 • Gomë Rezerve Mini
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Paketa Business Pro
 • Paketa Park Assist
 • Paketa Winter
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Sistem Navigacioni
 • Smartphone Integration (Apple Carplay - Android Auto)
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €47,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 26,300km
Viti 2018
Motorri 2.0 - 235 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Osmium Grey
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 7

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay