Volvo XC90 D5 Momentum AWD

Volvo XC90 D5 Momentum AWD

Opsione Baze
 • Kabine Offroad
 • Normative EURO 6
 • Lenda Djegese : Diesel
 • 7 Vende
 • Transmision Automatik me 8 Shpejtesi
 • Sedilja e Pasagjerit me Komandim Manual, per Lartesine me Komandim Elektrik
 • Suport i Lumbarit me 4 Pozicione Elektrike
 • Park Assist Prapa
 • Mbeshtetese Krahu dhe Konsole Qendrore
 • Mbeshteteset e Pasme te Kokes me Palosje Manuale
 • Airbag Anesore , Frontale dhe Perde
 • Timon me Komanda Multifunksional Lekure
 • Klimatizator me 2 Zona
 • Xhamat Anesore dhe te Pasem te Temperuar Sedile Lekure Moritz
 • Audio High Performance 1 AUX dhe 1 USB
 • Sistemi Drejtimit Elektrik
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatik
 • Mbulese Bagazhi
 • Feneret Halogjene me Nivelues Fenere Mjegulle
 • Drita Frenimi Emergjent Illuminim i Kabines Mid Level
 • Pilot Automatik
 • Paralejmerues i Lenies se Korsise
 • Hill Start Assist
 • Hill Descent Control Sensor Shiu
 • Njohje e Shenjave te Trafikut Start/Stop
 • Serbatori 71 l
 • ESC Electronic Stability Control
 • IDIS Intelligent Driver Information System
 • SIPS Side Impact Protection System
 • Collision Mitigation Control
 • Inserte Dekori Metalike ne Kroskot
 • Mbrojteset nga Dielli me Pasqyra Tualeti te Ndricuara
 • Pasqyra e Brendshme Fotokromatike
 • Pasqyrat e Jashtme me Palosje Elektrike
 • Tapete Kembesh
 • Pragjet e Dyerve Metalike me Mbishkrim Volvo
 • Kit Riparimi Gome
 • Canta e Ndihmes se Shpejte
 • Trekendesh Paralajmerues
 • Maskarino ne Ngjyre te Zeze me Shkelqim
 • Dy Marmita me Veshje Kromi
 • Disqe 19” Alumini “Momentum” 235/55 R19
 • Sistem Monitorimi i Presionit te Gomave
 • City Safety System
 • Home Safe Lighting
 • ISOFIX per femijet
Opsione Shtese
 • Shina ne Cati
 • Ekran elektronik I shoferit 12’’
 • Sedile Lekure Moritz Anthracite
 • Ngjyra Onyx Black Metallic
 • Ambient Light
 • Asistent parkimi me sensore para dhe pas
 • CD Player
 • Disqe Alumini 19"
 • Drita full LED me kthim dhe perkulje
 • Drita Mjegulle LED
 • Fenere me larje me presion te lart
 • Paketa Park Assist
 • Sistem navigimi 3D
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
€38,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 92000km
Viti 2016
Motorri 2.0 - 225HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Onyx Black
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 7
Vin YV1LFA4BCG1064719

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay