Volvo XC90 D5 Momentum

Volvo XC90 D5 Momentum

Opsione Baze
 • Normative EURO 6
 • Lenda Djegese : Diesel
 • 5 Vende
 • Transmision Automatik me 8 Shpejtesi
 • Sedilja e Pasagjerit me Komandim Manual, per Lartesine me Komandim Elektrik
 • Suport i Lumbarit me 4 Pozicione Elektrike
 • Park Assist Prapa
 • Mbeshtetese Krahu dhe Konsole Qendrore Mbeshteteset e Pasme te Kokes me Palosje Manuale Airbag Anesore , Frontale dhe Perde
 • Timon me Komanda Multifunksional Lekure Klimatizator me 2 Zona
 • Xhamat Anesore dhe te Pasem te Temperuar Sedile Lekure Moritz
 • Audio High Performance 1 AUX dhe 1 USB
 • Sistemi Drejtimit Elektrik
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatik Mbulese Bagazhi
 • Feneret Halogjene me Nivelues Fenere Mjegulle
 • Drita Frenimi Emergjent Illuminim i Kabines Mid Level
 • Pilot Automatik
 • Paralejmerues i Lenies se Korsise Hill Start Assist
 • Hill Descent Control Sensor Shiu
 • Njohje e Shenjave te Trafikut Start/Stop
 • Serbatori 71 l
 • ESC Electronic Stability Control
 • IDIS Intelligent Driver Information System SIPS Side Impact Protection System Collision Mitigation Control
 • Inserte Dekori Metalike ne Kroskot
 • Mbrojteset nga Dielli me Pasqyra Tualeti te Ndricuara Pasqyra e Brendshme Fotokromatike
 • Pasqyrat e Jashtme me Palosje Elektrike Tapete Kembesh
 • Pragjet e Dyerve Metalike me Mbishkrim Volvo Kit Riparimi Gome
 • Canta e Ndihmes se Shpejte Trekendesh Paralajmerues
 • Maskarino ne Ngjyre te Zeze me Shkelqim Dy Marmita me Veshje Kromi
 • Disqe 19” Alumini “Momentum” 235/55 R19 Sistem Monitorimi i Presionit te Gomave Manual Dixhital Perdorimi
 • City Safety System Home Safe Lighting ISOFIX per femijeta
Opsione Shtese
 • Ambient Light
 • Drita Mjegulle LED
 • Dritat Full LED
 • Dritat LED me kthim automatik
 • Drive Mode
 • Ganxhe e pasme
 • IntelliSafe Assist – Pilot Assist & Adaptive Cruise Control
 • IntelliSafe Surround – BLISS
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Klimatizator Automatik Zonal 4 Zona (Prapa)
 • Lares feneresh
 • Ngrohje e zgjatur pas fikjes se motorrit
 • Paketa Light
 • Paketa Park Assist
 • Paketa Winter
 • Paketa Xenium
 • Pasqyra me errësim automatik
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Sedile me Ngrohje Pas
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Sistem navigimi 3D
 • Smartphone Integration (Apple Carplay - Android Auto)
 • Sprucatoret e xhamit te parme me uje te ngrohte
 • Timon me ngrohje
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €45,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 69650km
Viti 2017
Motorri 2.0 - 235 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Saville Grey
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay