Volvo XC90 D5 Inscription AWD

Volvo XC90 D5 Inscription AWD

Opsione Baze
 • 7 Vende
 • Transmision Automatik me 8 Shpejtesi
 • Suport i Lumbarit me 4 Pozicione Elektrike
 • Park Assist Prapa
 • Mbeshtetese Krahu dhe Konsole Qendrore
 • Timon me Komanda Multifunksional Lekure
 • Sistem AQS + Preventilim + Ngrohje e Tejzgjatur Pasi Fiket Makina
 • Bagazhi me Hapje Automatike
 • Sedile Elektrike me Memorie
 • Sedile Lekure Agnes Nappa
 • Paneli Instrumentave te Kroskotit 12.3’’ me Ngjyra
 • Larje Feneresh
 • Sistemi Drejtimit Drive Mode Elektrik me Modalitete Personale dhe Hill Descent Control
 • Pilot Automatik i Adaptueshem
 • Asistenti i Ruajtjes se Korsise
 • Feneret LED Automatike
 • Illuminim i Kabines
 • VDDM Sistem Nivelues i Dritave LED
 • Logo “Inscription” tek Kokat e Sedileve
 • Modul “Inscription” ne Ekran
 • Grila “Inscription” Para
 • Celesi me Pult me Logo “Inscription” i Veshur me Lekure
 • Inserte Dekori Metalike ne Kroskot
 • Konsole Qendrore me Illuminim High Level
 • Disqe 20” Alumini me goma 275/45 “Inscription”
 • Marmida te Integruara Prapa “Pipes”
 • Shina Ne Cati
Opsione Shtese
 • Home link remote control
 • Impiant audio Bowers & Wilkins
 • Amortizim me ajer 4C
 • Kroskot me qepje
 • Sedilet Para me Support Lumbari Elektrik
 • Sedile e Shoferit me Zgjatje Elektrike
 • Sedile e Pasagjerit me Zgjatje
 • Paketa LUXURY SEATS
 • Pasqyrat te jashtme dhe te brendshme foto kromatike
 • Compass
 • Ngrohje e zgjatur pas fikjes se motorrit
 • Adaptive Cruise Control
 • Asistent parkimi me sensore para dhe pas
 • Fshireset e Xhamit Para me Ngrohje
 • Head Up Display
 • IntelliSafe Assist – Pilot Assist & Adaptive Cruise Control
 • IntelliSafe Surround
 • IntelliSafe Surround – BLISS
 • Kamera 360 Grade
 • Klimatizator Automatik Zonal 4 Zona (Prapa)
 • Paketa Driver Assist
 • Paketa Park Assist
 • Paketa Versatility Pro
 • Paketa Winter
 • Paketa Xenium
 • Perde ne Dritaret e Pasme
 • Prize 12V ne Bagazh
 • Rear Colision Warning and Cross Traffic Alert
 • Sedile me Ftohje Para
 • Sedile me Ngrohje
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Sistem Keyless Entry
 • Sistem Navigacioni
 • Tavan Xhami me Hapje
 • Xhama te Erret
 • Xhama te Erret te Laminuar
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €43,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 89,411km
Viti 2016
Motorri 2.0 - 225 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Osmium Grey
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 7

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay