Volvo XC90 D5 Inscription AWD #SELEKT

Volvo XC90 D5 Inscription AWD #SELEKT

Opsione Baze
 • Klimatizator Automatik me 2 Zona
 • Clean Zone AQS
 • Sensor Lageshtie
 • Pulti me Veshje Lekure, Inscription
 • Mbyllje Qendrore
 • Ekran Dixhital 12,3” per Instrumentat
 • Sedile e Shoferit me Komandim Elektrik dhe Memorje
 • Sedilja e Pasagjerit me Komandim Elektrik dhe Memorje
 • Rregullim Elektrik me 4 Menyra per Mesin
 • Palosje Manuale per Sediljen e Pasme
 • Mbeshteteset e Kokes ne Sediljen e Pasme me Palosje Manuale
 • Mbeshtetese Qendrore Krahu me Mbajtese Gote
 • Mbeshtetese Krahu me Mbajtese Gote dhe Vend Magazinimi ne Rradhen e Trete
 • Inserte Druri “Linear Walnut”
 • Pasqyra Kortezie me Ndricim tek Mbrojteset nga Dielli
 • Mbajtes Bilete Parkimi
 • Timon me Veshje Lekure dhe Insert Dekori, me 3 Krahe
 • Pasqyra e Brendshme Fotokromatike
 • Tapete Kembesh prej Stofi
 • Pragjet e Dyerve Metalike me Mbishkrim Volvo, me Ndricim
 • Ndricim Ambienti High Level
 • Kit Riparimi Gome
 • Dera e Bagazhit Automatike
 • Mbulese Bagazhi, Gjysem-Automatike
 • Canta e Ndihmes se Shpejte
 • Trekendesh Emergjence
 • Shina me Shkelqim te Integruara ne Cati
 • Maskarino Inscription
 • Dritaret Anesore me Shirit Zbukurimi me Shkelqim
 • Parakolpet dhe Pragjet ne Ngjyren e Automjetit,
 • Shirit Zbukurues me Shkelqim Anash Inscription
 • Dorezat e Dyerve ne Ngjyren e Automjetit, me Zbukurim me Shkelqim
 • 2 Marmita te Integruara
 • Pasqyrat e Jashtme ne Ngjyren e Automjetit
 • Pasqyrat e Jashtme me Palosje Elektrike
 • Fenere Mjegulle ne Parakolp
 • Feneret LED
 • EBL Drite Emergjente Frenimi
 • Kufizues Shpejtesie i Adaptueshem
 • Adaptive Cruise Control
 • Pilot Assist
 • Collision Mitigation Support, para
 • Lane Keeping Aid
 • Asistent Parkimi Prapa
 • Sistem Elektrik Drejtimi, me Menyra Personale
 • Menyra Guide te Personalizuara
 • Hill start assist
 • Hill Descent Control
 • Sensor Shiu
 • Head Up Display per FCW
 • Airbag Ballore dhe Anesore per Shoferin dhe Pasagjerin Para
 • Airbag Anesore Perde, Para dhe Prapa
 • Airbag per Gjurin e Shoferit
 • Sediljet Para me Mbrojtje per Zverkun
 • Celes per C’aktivizimin e Airbag te Pasagjerit Para
 • Paratensionues Piroteknik per Rripat e Sigurimit
 • Kapese ISOFIX ne Vendet Anesore te Sediljes se Pasme
 • Sistem Inteligjent Informacioni per Shoferin
 • Audio High Performance, AUX, USB, Bluetooth
 • Timon Multifunksional
 • Informacion mbi Shenjat e Trafikut
 • Funksion Foles Komandues
 • Start/Stop
 • Serbatori 71 l
 • Shasi Touring
 • Disqe 20” Alumini, 275/45 Inscription
 • Sistem Monitorues i Presionit te Gomave
 • Volvo On Call
Opsione Shtese
 • Dritat LED me kthim automatik
 • Amortizim me Ajer dhe Shasi me Kontroll Aktiv 4C
 • CD Player
 • Disqe Alumini 20"
 • Ekrane Të Pasëm 10"
 • Fshireset e Xhamit Para me Ngrohje
 • Gomë Rezerve Mini
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Lares feneresh
 • Levat e Nderrimit te Marsheve ne Timon
 • Paketa Business Connect
 • Paketa Light
 • Paketa Luxury
 • Paketa Winter
 • Park Assist
 • Pasqyra me errësim automatik
 • Prize 12V ne Bagazh
 • Sedile Comfort
 • Sedile Elektrike
 • Sedile me Ftohje Para
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Sediljet para me zgjatje elektrike te ndenjeses
 • Set Tapete
 • Sistem Navigacioni
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €59,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 69000km
Viti 2017
Motorri 2.0 - 235 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze (Onyx Black)
Ngjyra Brenda: bezhe
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 7

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay