Volvo XC90 D5 Inscription AWD 7 Seats

Volvo XC90 D5 Inscription AWD 7 Seats

Opsione Baze

7 Vende
Transmision Automatik me 8 Shpejtesi
Suport i Lumbarit me 4 Pozicione Elektrike
Park Assist Prapa
Mbeshtetese Krahu dhe Konsole Qendrore
Timon me Komanda Multifunksional Lekure
Sistem AQS + Preventilim + Ngrohje e Tejzgjatur Pasi Fiket Makina
Bagazhi me Hapje Automatike
Sedile Elektrike me Memorie
Sedile Lekure Agnes Nappa
Paneli Instrumentave te Kroskotit 12.3’’ me Ngjyra
Larje Feneresh

Sistemi Drejtimit Drive Mode Elektrik me Modalitete Personale dhe Hill Descent Control
Pilot Automatik i Adaptueshem
Asistenti i Ruajtjes se Korsise
Feneret LED Automatike
Illuminim i Kabines
VDDM Sistem Nivelues i Dritave LED
Logo “Inscription” tek Kokat e Sedileve
Modul “Inscription” ne Ekran
Grila “Inscription” Para
Celesi me Pult me Logo “Inscription” i Veshur me Lekure
Inserte Dekori Metalike ne Kroskot
Konsole Qendrore me Illuminim High Level
Disqe 20” Alumini me goma 275/45 “Inscription”
Marmida te Integruara Prapa “Pipes”
Shina Ne Cati

Opsione Shtese

Ngjyra E Zeze Metallike
Sediljet lekure AMBER me funksion ventilimi
Disqe 20’’ Diamond Cut

Paketa Park Assist

Sensore parkimi para dhe prapa
Kamera e pasme parkimi

Paketa Winter Pro

Sediljet e para me ngrohje
Klime automatike me 4 zona

Paketa Versatility

Keyless Entry
Prize 12V ne bagazh
Pasqyrat te jashtme dhe te brendshme foto kromatike
Palosje elektrike per kokat e pasme te rreshtit te dyte
Rrjete ndarese e bagazhit

Paketa XENIUM

Sistem navigimi 3D
Integrim per smartphone

Paketa DRIVER ASSIST

IntelliSafe Surround – BLIS – Blind Spot Information System, Rear Collision Warning & Mitigation, Cross Trafic Alert

IntelliSafe Assist – Pilot Assist & Adaptiv Cruise Control, Distance Alert,Road Sign Information

Informacion i përgjithshëm
€55,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 48800km
Viti 2019
Motorri 2.0-235 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Onyx Black
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike AT8
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 7

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay