Volvo XC90 D5 Inscription AWD

Volvo XC90 D5 Inscription AWD

OPSIONET STANDARDE
 • 5 Vende
 • Transmision Automatik me 8 Shpejtesi
 • Suport i Lumbarit me 4 Pozicione Elektrike
 • Park Assist Prapa
 • Mbeshtetese Krahu dhe Konsole Qendrore
 • Timon me Komanda Multifunksional Lekure
 • Sistem AQS + Preventilim + Ngrohje e Tejzgjatur Pasi Fiket Makina
 • Bagazhi me Hapje Automatike
 • Sedile Elektrike me Memorie
 • Sedile Lekure Agnes Nappa
 • Paneli Instrumentave te Kroskotit 12.3’’ me Ngjyra
 • Larje Feneresh
 • Sistemi Drejtimit Drive Mode Elektrik me Modalitete Personale dhe Hill Descent Control
 • Pilot Automatik i Adaptueshem
 • Asistenti i Ruajtjes se Korsise
 • Feneret LED Automatike
 • Illuminim i Kabines
 • VDDM Sistem Nivelues i Dritave LED
 • Logo “Inscription” tek Kokat e Sedileve
 • Modul “Inscription” ne Ekran
 • Grila “Inscription” Para
 • Celesi me Pult me Logo “Inscription” i Veshur me Lekure
 • Inserte Dekori Metalike ne Kroskot
 • Konsole Qendrore me Illuminim High Level
 • Disqe 20” Alumini me goma 275/45 “Inscription”
 • Marmida te Integruara Prapa “Pipes”
 • Shina Ne Cati
OPSIONET SHTESË
 • Ngjyra Onyx Black Metallic
 • Sediljet lekure Amber Nappa Perforated me ventilim
 • Disqe 22’’ R22

 

Paketa Park Assist

 • Sensore parkimi para dhe prapa + vetparkim
 • Kamera 360 grade

 

  Paketa Winter

 • Sediljet e para me ngrohje
 • Sprucatoret e xhamit te parme me uje te ngrohte

               

Paketa Versatility

 • Keyless Entry
 • Prize 12V ne bagazh
 • Pasqyrat te jashtme dhe te brendshme foto kromatike
 • Palosje elektrike per kokat e pasme te rreshtit te dyte
 • Ndarje e bagazhit ne dy pjese
 • Prize 230V

Paketa XENIUM

 • Head-up display
 • Tavan panoramik me komandim elektrik, xham i laminuar
 • Sistem navigimi 3D
 • Integrim per smartphone
 • Klime 4 zona

 

Paketa DRIVER ASSIST

 • IntelliSafe Surround – BLIS – Blind Spot Information System, Rear Collision Warning & Mitigation,
 • Cross Trafic Alert
 • IntelliSafe Assist – Pilot Assist & Adaptiv Cruise Control

 

Paketa LIGHTING

 • Drita FULL LED me kthim dhe perkulje
 • Lares feneresh me presion te larte

 

 • CD player
 • Mbyllje elektrike per dyert e pasme
 • Audio Bowers&Wilkings
 • Xhama te pasem te erret
 • DAB
 • Rrjete mbrojtese ne bagazh
 • Amortizim me ajer 4c
 • Sedilje perpara me funksion masazhi
 • Ganxhe e pasme elektrike
 • POLESTAR optimization
Informacion i përgjithshëm
€74,500
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 61427km
Viti 2019
Motorri 2.0 - 245HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Onyx Black Metallic
Ngjyra Brenda: Amber
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay