Volvo XC90 D5 Inscription

Volvo XC90 D5 Inscription

Opsione Baze
 • 7 Vende
 • Transmision Automatik me 8 Shpejtesi
 • Suport i Lumbarit me 4 Pozicione Elektrike
 • Park Assist Prapa
 • Mbeshtetese Krahu dhe Konsole Qendrore
 • Timon me Komanda Multifunksional Lekure
 • Sistem AQS + Preventilim + Ngrohje e Tejzgjatur Pasi Fiket Makina
 • Bagazhi me Hapje Automatike
 • Sedile Elektrike me Memorie
 • Sedile Lekure Agnes Nappa
 • Paneli Instrumentave te Kroskotit 12.3’’ me Ngjyra
 • Larje Feneresh
 • Sistemi Drejtimit Drive Mode Elektrik me Modalitete Personale dhe Hill Descent Control
 • Pilot Automatik i Adaptueshem
 • Asistenti i Ruajtjes se Korsise
 • Feneret LED Automatike
 • Illuminim i Kabines
 • VDDM Sistem Nivelues i Dritave LED
 • Logo “Inscription” tek Kokat e Sedileve
 • Modul “Inscription” ne Ekran
 • Grila “Inscription” Para
 • Celesi me Pult me Logo “Inscription” i Veshur me Lekure
 • Inserte Dekori Metalike ne Kroskot
 • Konsole Qendrore me Illuminim High Level
 • Disqe 20” Alumini me goma 275/45 “Inscription”
 • Marmida te Integruara Prapa “Pipes”
 • Shina Ne Cati
Opsione Shtese
 • Subwoofer i pasëm
 • Drita LED me kthim dhe perkulje
 • Ganxhe e pasme
 • Head Up Display
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Kroskot me qepje
 • Lares feneresh
 • Paketa Light
 • Paketa Park Assist
 • Paketa Winter
 • Paketa Xenium
 • Pasqyra me errësim automatik
 • Perde ne Dritaret e Pasme
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Sistem Navigacioni
 • Smartphone Integration (Apple Carplay - Android Auto)
 • Sprucatoret e xhamit te parme me uje te ngrohte
 • Tavan Xhami me Hapje
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €53,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 60,564km
Viti 2018
Motorri 2.0 - 235 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze (Onyx Black)
Ngjyra Brenda: Amber
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay