Volvo XC90 B5 Momentum Pro

Volvo XC90 B5 Momentum Pro

Opsione Baze
 • Transmision automatic me 8 Marshe
 • Disqe Alumini 19 ” me 5-krahe Black
 • Interior Lekure
 • 5 Vende
 • 12 inch driver screen
 • CleanZone
 • Klime Elektronike
 • Sistem Audio High performance
 • Digital Audio Broadcasting (DAB)
 • Sensore Lageshtie
 • Ndricim I brendshem I nivelit te mesem
 • Dekorime Alumini “Mineral iron”
 • Integrim per Smartphone
 • Sedile te para Comfort
 • Mbrojteset e diellit me ndricim
 • Sedile e pasagjerit e rregullueshme
 • Sedile e shoferit manualisht e rregullueshme, me ngritje elektrike
 • Rreshti I dyte I sedileve manualisht e rregullueshme
 • Kontroll I zerit nga timoni
 • 2 Porta USB
 • Lidhje Bluetooth
 • Dysheme tekstili
 • Tapete tekstili
 • Mbajtese e krahut anash
 • Hapsire anesore per mbajtjen e gotave
 • Volvo On Call
 • Intelligent Driver Information System
 • Mbajtje e korsise ne linje
 • SipsTM Protection System
 • Dritaret anesore te temperuara
 • Airbag per shoferin dhe pasagjerin
 • Sistem Alarmi
 • Collision Mitigation
 • Sistem elektronik I monitorimit te presionit te gomave (iTPMS)
 • Airbag per gjurin e pasagjerit
 • Informacion mbi sinjalistiken rrugore
 • Mbyllje automatike e makines
 • Airbag per pasagjerin
 • Dritat e frenimit automatik te emergjences
 • ISOFIX- ne sedilet e pasme
 • Limitues Shpejtesie
 • Rikujtues per rripat e te gjithe pasagjereve
 • Kutia e ndihmes se shpejte
 • Rrjete mbrojtese
 • Mbyllje e dyfishte
 • Trekendesh Paralajmerues
 • Drita LED
 • Bagazhi elektrik
 • Grile e perparme me baze te zeze dhe pak ndricim kromaturash
 • Dritaret anesore me dekor alumini me ndricim
 • Ceiling rails, Shiny Aluminum
 • Sensus Navigation
 • Sensore te Pasem Parkimi
 • Hill Start Assist
 • Start / Stop
 • Sensor Shiu
 • Slippery Road Alert and Hazard
 • Pasqyrat elektrike
 • Modalitetet e drejtimit
 • Klime me 4 zona
 • Harman Kardon Premium Sound
 • Tavan Panoramik
 • Sistem I Avancuar I Pastrimit te Ajrit
 • Rear door sun curtains
 • Sedile elektrike e pasagjerit
 • Sedile e pasagjerit me funksion memorieje
 • Sedile e shoferit me funksion memorieje
 • Lumbar Support me 4 pozicione
 • Zgjatje elektrike per gjurin
 • Karikim Me Wireless per Smartphone
 • Amortizatore me Ajer
 • Mbyllje elektrike per dyert e pasme per femije
 • Xhamat e Pasem te Erret
 • Gome Rezerve
Informacion i përgjithshëm
€90,900
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2022
Motorri 2.0 - 235 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Saville Grey
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay