Volvo XC60 B4 Momentum Pro

Volvo XC60 B4 Momentum Pro

Opsione Baze
 • Normative EURO 6
 • 5 Vende
 • Transmision Automatik me 8 Shpejtesi
 • Tapiceri tekstile
 • Ekran i shoferit prej 12 inç
 • CleanZone
 • Kontroll klime elektronik
 • Sistem Audio me performance te larte
 • Timon Lekure, Charcoal
 • Audio Dixhitale Broadcasting (DAB)
 • Ndriçimi i brendshëm me nivel te mesem
 • Integrim Smartphone
 • Sedilje te parme komfort
 • Mbrojtese e diellit me ndricim
 • Sedilje e rregullueshme e shoferit
 • Sedilje e rregullueshme e shoferit manualisht me ngritje elektrike
 • Rrjeshti I dyte I sediljes I palosshem manualisht
 • Palosje e mbajtesve te kokes pas
 • Ngrohje me klime gjate kohes kur makina eshte ne parkim
 • Komandime tek timoni
 • Kontroll zanor
 • Materiali standard në detaje
 • 2 lidhje USB
 • Lidhje me Bluetooth
 • Dysheme prej tekstili
 • Mbajtesja e dores ne mes me mbajtese gotash
 • Mbulesa e ngarkesës, manual
 • Volvo On Call
 • Sistem Informacioni Inteligjent per Shoferin
 • Mbulesa e telekomandës, plastike Charcoal
 • Keyless Entry me telekomande ne miniature dhe hapje dhe mbyllje te bagazhit pa prekje
 • Mbajtja e makines brenda vijave rrugore
 • Sips TM Sistem Mbrojtes
 • Dritaret anësore të temperuara
 • Sistem mbrojtes ndaj demtimeve Whips
 • Airbag per shoferin dhe pasagjerin
 • Sistem Alarmi
 • Collision Mitigation
 • Sistemi indirekt i monitorimit të presionit të gomave (iTPMS)
 • Airbag per gjurin e shoferit
 • Rripa sigurimi me para tensionues
 • Informacion per shenjat rrugore
 • Mbyllje automatike e derës
 • Airbag per pasagjerin
 • Dritë e frenave emergjente dhe paralajmërim për rrezikshmëri
 • ISOFIX- ne sediljet e pasem
 • Limitues i shpejtësisë
 • Kujtese per rrimin per te gjitha uleset
 • Paketa e ndihmës së parë
 • Pergatitje për sensorin e lëvizjes së Brendshme
 • Kit per levizshmeri te perkohshme
 • Rrjete mbrojtëse
 • Mbyllja e dyfishtë
 • Trekëndësh paralajmërues
 • Shasi dinamike
 • Drita Led
 • Marrmita dyshe rrumbullake me mbeshtjelle
 • Bagazh me mbyllje elektrike
 • Grilë e përparme me insert të zi dhe kornizë kromi
 • Fshireset e xhamit me larje te integruar te ngrohur
 • Dritaret anesore me dekor alumini te shndritshem
 • Pragu dhe prapakolpi plotësisht përshtatur ngjyra
 • Drita frenimi te pasem me pozicionim te larte
 • Shinat e tavanit, Alumin I shndritshem
 • Hapja e ngarkesës e pllakës metalike
 • Dorezat e dyerve të lyer me ngjyren e trupit me ndriçim
 • Kapakë të pasqyrave të dyerve me ngjyren e trupit
 • Fener Mjergulle
 • Sensus Navigation
 • Asistence parkimi pas
 • Cruise control
 • Frena me asistente per malore dhe ndalim automatik
 • Teknologji Start/Stop
 • Sensor shiu
 • Slippery Road Alert and Hazard
 • Pasqyrat e brendshme dhe të jashtme automatikisht me zbehje
 • Modalitetet e drejtimit
 • Personalizimi I pozicionimit te timonit elektrik
 • 18″ 5-Y-Spoke Silver Alloy Wheel
Opsione Shtese
 • Disqe Alumini 18"
 • Fshireset e Xhamit Para me Ngrohje
 • Gomë Rezerve Mini
 • IntelliSafe Surround – BLISS
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Paketa CLIMATE
 • Paketa Park Assist
 • Paketa Power Seats
 • Sedile e Shoferit me Zgjatje Elektrike
 • Sedile Elektrike me Memorie
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Sedilet Para me Support Lumbari Elektrik
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Sigurese elektrike per dyert e pasme
 • Sistem I avancuar I pastrimit te ajrit
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Timon me ngrohje
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €63,710
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2021
Motorri 2.0 - 211 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze (Onyx Black)
Ngjyra Brenda: Blond
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay