Volvo XC60 T8 Recharge Inscription e-AWD

Volvo XC60 T8 Recharge Inscription e-AWD

Opsione Baze
 • 5 vende
 • Transmission , Automatic 8-speed
 • Klimatizator Automatik me 2 Zona Temperature
 • Clean Zone AQS
 • Sensor Lageshtie
 • Paraventilim dhe Ngrohje e Zgjatur pas Fikjes se Motorrit
 • Daljet per Ujin e Xhamave te Integruar ne Fshirese
 • Pulti me Veshje plastike, Inscription
 • Mbyllje Qendrore
 • Xhamat Anesore dhe te Pasem te Temperuar
 • Ekran Dixhital 12,3” per Instrumentat
 • Sedile e Shoferit me Komandim Elektrik dhe Memorje
 • Sedilja e Pasagjerit me Komandim Manual dhe Rregullim Elektrik te Lartesise
 • Rregullim Elektrik me 4 Menyra per Mesin
 • Zgjatje Manuale per Ulesen e Shoferit
 • Zgjatje Manuale per Ulesen e Pasagjerit
 • Palosje Manuale per Sediljen e Pasme
 • Mbeshteteset e Kokes ne Sediljen e Pasme me Palosje Manuale
 • Mbeshtetese Qendrore Krahu me Mbajtese Gote dhe Vend Magazinimi
 • Inserte Druri “Driftwood”
 • Pasqyra Kortezie me Ndricim tek Mbrojteset nga Dielli
 • Timon me Veshje Lekure dhe Insert Dekori, me 3 Krahe
 • Leva e Marshit prej Kristali Orrefors
 • Pasqyra e Brendshme Fotokromatike
 • Tapete Kembesh prej Stofi
 • Pragjet e Dyerve Metalike me Mbishkrim Volvo
 • Ndricim Ambienti High Level
 • Kit Riparimi Gome
 • Dera e Bagazhit Automatike me Buton
 • Mbulese Bagazhi, Manuale
 • Canta e Ndihmes se Shpejte
 • Trekendesh Emergjence
 • Shina me Shkelqim te Integruara ne Cati
 • Maskarino Inscription
 • Dritaret Anesore me Shirit Zbukurimi me Shkelqim
 • Parakolpet dhe Pragjet ne Ngjyren e Automjetit, Shirit Zbukurues me Shkelqim Anash Inscription
 • Dorezat e Dyerve ne Ngjyren e Automjetit
 • Pasqyrat e Jashtme ne Ngjyren e Automjetit
 • Pasqyrat e Jashtme me Palosje Elektrike
 • Feneret LED Midrange me Mekanizem Pastrimi
 • EBL Drite Emergjente Frenimi
 • Kufizues Shpejtesie i Adaptueshem
 • Pilot Automatik
 • Collision Mitigation Support, para
 • Lane Keeping Aid
 • Asistent Parkimi Prapa
 • Sistem Elektrik Drejtimi, me Menyra Personale
 • Menyra Guide te Personalizuara
 • Hill start assist
 • Hill Descent Control
 • Slippery Road Alert
 • Hazard Light Alert
 • Sensor Shiu
 • Airbag Ballore dhe Anesore per Shoferin dhe Pasagjerin Para
 • Airbag Anesore Perde, Para dhe Prapa
 • Airbag per Gjurin e Shoferit
 • Sediljet Para me Mbrojtje per Zverkun
 • Celes per C’aktivizimin e Airbag te Pasagjerit Para
 • Paratensionues Piroteknik per Rripat e Sigurimit
 • Kapese ISOFIX ne Vendet Anesore te Sediljes se Pasme
 • Sistem Inteligjent Informacioni per Shoferin
 • Audio High Performance, AUX, USB, Bluetooth
 • Timon Multifunksional
 • Funksion Foles Komandues
 • Shërbimi Dixhital – Shërbimet e integruara të Google (Android OS): Google Maps, Google Assistant dhe
 • Google Play Store
 • Keyless
 • Road Sign Information
 • Volvo On Call
 • Apple Carplay & Android Auto
 • Start/Stop
 • Shasi Dinamike
 • Disqe 19” Alumini, 235/55 Inscription
 • Sistem Monitorues i Presionit te Gomave
 • Tavan panoramik me hapje elektrike
Opsione Shtese
 • Sediljet Lekure Nappa
 • Ngjyre Blond me ventilim
 • Impiant Audio Harman Kardon
 • IntelliSafe Assist – Pilot Assist & Adaptive Cruise Control
 • Kamera 360 Grade
 • Mbyllje elektrike per dyert e pasme per femijet
 • Ngjyra Onyx Black
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Sedilje e pasagjerit elektrike
 • Sediljet e pasagjerit me memorie
 • Timon me ngrohje
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
€98,414
Gjendja: E Re
Viti 2021
Motorri 2.0 - 390 HP
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: Onyx Black
Ngjyra Brenda: Nappa / Blond
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay