Volvo XC60 T8 Plug-In Hybrid Polestar Engineered

Volvo XC60 T8 Plug-In Hybrid Polestar Engineered

Opsione Baze
 • Transmision Automatik me 8 Shpejtesi
 • Tavan panoramik
 • Sistem Audio Premium Harman Kardon
 • Tapiceri lëkurë Nappa /Stof Open grid
 • Ekran i shoferit prej 12 inç
 • CleanZone
 • Kontroll klime elektronik
 • Leva e marshit lekure
 • Timon lekure Sportiv
 • Mbeshtetje mesore me 4 menyra multi-drejtimesh
 • Dysheme prej tekstili , Charcoal
 • Audio Dixhitale Broadcasting (DAB)
 • Sensor Lageshtie
 • Niveli i larte i ndriçimit të brendshem
 • Zbukurim Alumini Metal Mesh
 • Integrim Smartphone
 • Subwoofer
 • Kontrolli aktiv i zhurmës (EOE & EOR)
 • Ngrohje e makines nepermjet karburantit, ne parkim
 • Sediljet e para me ngrohje
 • Timoni me ngrohje
 • Mbrojtese e diellit me ndricim
 • Sedilje e rregullueshme e shoferit manualisht me ngritje elektrike
 • Rrjeshti I dyte I sediljes I palosshem manualisht
 • Sedilja e shoferit elektrike me funksion me memorie
 • Palosje e mbajtesve te kokes pas
 • Priventilim + ngrohje e zgjatur pasi motori eshte fikur
 • Komandime tek timoni
 • Kontroll zanor
 • Sedilje te parme sport
 • Materiali standard në detaje
 • Kroskot I qepur dhe panelet e dyerve me dy ngjyra te kombinuara
 • 2 lidhje USB
 • Lidhje me Bluetooth
 • Mbajtesja e dores ne mes me mbajtese gotash me sirtar
 • Mbeshtetja e sediljes se shoferit me zgjatim
 • Marshe ne timon
 • Mbulesa e ngarkesës, manual
 • Volvo On Call
 • Sistem Informacioni Inteligjent per Shoferin
 • Keyless Entry me telekomande ne miniature dhe hapje dhe mbyllje te bagazhit pa prekje
 • Mbajtja e makines brenda vijave rrugore
 • Sips TM Sistem Mbrojtes
 • Dritaret anësore të temperuara
 • Sistem mbrojtes ndaj demtimeve Whips
 • Airbag per shoferin dhe pasagjerin
 • Sistem Alarmi
 • Collision Mitigation
 • Sistemi indirekt i monitorimit të presionit të gomave (iTPMS)
 • Airbag per gjurin e shoferit
 • Rripa sigurimi me para tensionues
 • Informacion per shenjat rrugore
 • Mbyllje automatike e derës
 • Airbag per pasagjerin
 • Dritë e frenave emergjente dhe paralajmërim për rrezikshmëri
 • ISOFIX- ne sediljet e pasem
 • Limitues i shpejtësisë
 • Kujtese per rripin per te gjitha uleset
 • Paketa e ndihmës së parë
 • Kit per levizshmeri te perkohshme
 • Rrjete mbrojtëse
 • Trekëndësh paralajmërues
 • Shasia Polestar
 • Grila perpara Polestar
 • Marmita dyshe e shkarkimit te gazrave, Polestar
 • Drita Led
 • Korniza e dritareve anësore me shkëlqim të lartë të zi
 • Bagazh me mbyllje elektrike
 • Roof rails integrated
 • Fshireset e xhamit me ngrohje
 • Drita frenimi te pasem me pozicionim te larte
 • Harku I zi I madh mbi diskun I lyer (SPECV)
 • Pasqyrat e pasme të anulimit të energjisë me ndriçim tokësor
 • Sensus Navigation
 • Asistence parkimi pas
 • Cruise control
 • Frena me asistente per malore dhe ndalim automatik
 • Teknologji Start/Stop
 • Sensor shiu
 • Slippery Road Alert and Hazard
 • Pasqyrat e brendshme dhe të jashtme automatikisht me zbehje
 • Modalitetet e drejtimit
 • Personalizimi I pozicionimit te timonit elektrik
 • 21″ 5-Y Spoke Black CNC Machined Alloy wheel
Opsione Shtese
 • Suspensione Öhlins
 • Bower & Wilkins Diamond Surround Sound
 • Cross Traffic Alert
 • Disqe Alumini 22"
 • Head Up Display
 • IntelliSafe Assist – Pilot Assist & Adaptive Cruise Control
 • IntelliSafe Surround – BLISS
 • Kamera 360 Grade
 • Karikimi Wireless për smartphone
 • Mbyllje elektrike per dyert e pasme per femijet
 • Paketa Driver Assist
 • Paketa Power Seats
 • Paketa TECH NAVIGATION PARK ASSIST
 • Rear Collision Warning & Mitigation
 • Sedilje e pasagjerit elektrike
 • Sediljet e pasagjerit me memorie
 • Sediljet e pasme me ngrohje
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Sistem I avancuar I pastrimit te ajrit
 • Volvo Guard Alarm
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €89,110
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2021
Motorri 2.0 - 405 Hp
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: Onyx Black
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay