Volvo XC60 T6 Recharge

Volvo XC60 T6 Recharge

Opsione Baze
 • Bluetooth® në funksion pa duar dhe transmetim audio
 • Kontrollet audio në timon
 • Lidhjet e përparme USB-C [2]
 • Radio dixhitale (DAB / DAB +)
 • Audio me Performancë të Lartë me 8 altoparlantë për një dalje totale prej 250w (1 diapazon i plotë 100 mm, 1 woofer 200 mm, 2 cicërima 19 mm, 2 me diapazon mesatar prej 100 mm dhe 2 prej 80 mm)
 • Navigimi i regjistrimit me shërbimin e trafikut në kohë reale dhe grafikë 3D
 • Integrimi i telefonave inteligjentë (iPhone® / Android ).
 • Subwoofer 250 mm Fresh Air® me membranë Mica
 • Volvo On Call – Shërbimi telematik satelitor emergjent Volvo përmes një aplikacioni për smartphone)
 • Dritare elektrike para dhe pas
 • Kompjuter në bord me termometër të jashtëm të temperaturës
 • Cruise Control
 • Modaliteti i drejtimit ne ekran (mundësia për të zgjedhur midis mënyrave të ndryshme të vozitjes (cilësimet e motorit dhe transmetimit, përveç pezullimit të ajrit nëse ekziston)
 • ESC – Kontrolli Elektronik i Stabilitetit me Kontrollin e Stabilitetit Advance dhe Kontrollin e Tërheqjes në Qoshe
 • Frena elektrike e parkimit
 • Kontrolli i zbritjes në kodër
 • Makinë pa çelës – Ndezja e makinës pa çelës / telekomandë Keyless GO
 • Kufizues i shpejtësisë
 • Paneli instrumental dixhital me ngjyra me rezolucion të lartë 12,3 “(Ekran TFT Crystal)
 • Pasqyra të jashtme dhe të brendshme me pamje të pasme me sistem elektrik anti-shkëlqim
 • Telekomandë për mbyllje standarde qendrore
 • Mbështetëse në qendër të përparme me ndarje magazinimi dhe mbrapa me mbajtëse kupash
 • Mbështetësja e krahut të pasëm qendror me mbajtëse filxhani
 • Ndriçimi ‘Niveli Mesatar’
 • Dritat e rregullueshme të zonës së përparme të këmbëve, dritat e leximit para dhe pas, dritat e bagazhit
 • Leva e marshit “Shift by Wire”
 • Dera e pasme me hapje dhe mbyllje elektrike
 • Fole 12V ne bagazhe
 • Fole 12V për sediljet e përparme dhe të pasme (maksimumi 120W)
 • Rrjet ndarës për ndarjen e bagazhit
 • Klima e parkimit pas rrjedhës (sistem që ju lejon të aktivizoni ventilimin dhe të ngrohni dhomën e pasagjerëve me motor të fikur për 40 minutat e ardhshme)
 • Zonë e Pastër me funksion automatik të riciklimit dhe para-ajrosje të dhomës së pasagjerëve kur dyert shkyçen me telekomandë
 • Kontroll automatik i klimës me dy zona me “Zona e Pastër” (funksioni i riciklimit automatik dhe para-ventilimi i kabinës së pasagjerëve kur dyert shkyçen me telekomandën)
 • Sensori i lagështisë
 • Mbështetëse mbrapa të palosshme në mënyrë elektrike
 • Sedilia e shoferit me sipërfaqe të rregullueshme të sediljes dhe lartësi të rregullueshme elektrike
 • Sedilia e pasagjerit me sipërfaqe të rregullueshme të sediljes dhe lartësi të rregullueshme elektrike
 • Sediljet e përparme me mbështetje të rregullueshme në mënyrë elektrike në dy drejtime
 • Sediljet e rreshtit të dytë me hapje përmes krahut qendror të krahut
 • Airbag për shofer dhe pasagjer me madhësi të plotë
 • Airbag në gju i shoferit
 • Çelësi i kujdesit – Funksioni që ju lejon të vendosni një kufi më të ulët të shpejtësisë për makinën dhe përfshin një çelës portokalli të telekomandës (përveç atij të furnizuar me ngjyrë antracit)
 • Çelësi i aktivizimit / çaktivizimit të jastëkëve të pasagjerëve
 • Rripat e përparme të rregullueshme nga lartësia
 • Kornizë anësore xhami me fund argjendi me shkëlqim
 • Pa marmitat e pasme
 • Stema me logon ‘Recharge’ në derën e pasme
 • Emblema e makinës dhe motorit në portën e pasme
 • Shërbimi Dixhital – Shërbimet e integruara të Google (Android OS): Google Maps, Google Assistant dhe
 • Google Play Store
Opsione Shtese
 • 4 menyra per suportin e shpines
 • Adaptive Cruise Control
 • Asistent parkimi me sensore para dhe pas
 • Disqe Alumini 19"
 • Drita full LED me kthim dhe perkulje
 • Fenere me larje me presion te lart
 • Fshireset e Xhamit Para me Ngrohje
 • Impiant Audio Harman Kardon
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Mbyllje elektrike per dyert e pasme per femijet
 • Ndricimi I interiorit High Level
 • Paketa CLIMATE
 • Paketa LIGHTING
 • Paketa LOUNGE
 • Paketa Park Assist
 • Paketa Power Seats
 • Sedile Elektrike me Memorie
 • Sedile Lekure Moritz Anthracite
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Sistem I avancuar I pastrimit te ajrit
 • Timon me ngrohje
 • Volvo Guard Alarm
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
cmimi €94,447
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2021
Motorri 2.0 - 340HP
Karburanti: Benzinë Plug-in Hybrid
Ngjyra Jashte: Onyx Black
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay