Volvo XC60 D4 R-Design

Volvo XC60 D4 R-Design

Opsione Baze
 • Transmision Automatik me 8 Shpejtesi
 • Klimatizator Automatik me 2 Zona Temperature
 • Clean Zone AQS
 • Sensor Lageshtie
 • Paraventilim dhe Ngrohje e Zgjatur pas Fikjes se Motorrit
 • Daljet per Ujin e Xhamave te Integruar ne Fshirese
 • Pult me Veshje Lekure, R-Design
 • Mbyllje Qendrore
 • Xhamat Anesore dhe te Pasem te Temperuar
 • Ekran Dixhital 12,3” per Instrumentat
 • Sedile e Shoferit me Komandim Manual dhe Rregullim Elektrik te Lartesise
 • Sedilja e Pasagjerit me Komandim Manual dhe Rregullim Elektrik te Lartesise
 • Rregullim Elektrik me 4 Menyra per Mesin
 • Zgjatje Manuale e Uleses se Sediljes se Shoferit
 • Zgjatje Manuale e Uleses se Sediljes se Pasagjerit Para
 • Palosje Manuale per Sediljen e Pasme
 • Mbeshtetese Krahu Qendrore Para me Mbajtese Gotash dhe Vend Magazinimi
 • Mbeshteteset e Kokes ne Sediljen e Pasme me Palosje Manuale
 • Inserte Dekori “Metal Mesh”
 • Tavani me Veshje Ngjyre te Zeze
 • Pasqyra Kortezie me Ndricim tek Mbrojteset nga Dielli
 • Mbajtes Bilete Parkimi
 • Timoni R-Design me Veshje Lekure me Vrima, me 3 Krahe
 • Leva e Marshit R-Design me Veshje Lekure me Vrima
 • Pedale R-Design
 • Pasqyra e Brendshme Fotokromatike
 • Tapete Kembesh prej Stofi, R-Design
 • Pragjet e Dyerve R-Design
 • Ndricim Ambienti Mid Level
 • Kit Riparimi Gome
 • Mbulese Bagazhi, Manuale
 • Canta e Ndihmes se Shpejte
 • Trekendesh Emergjence
 • Shina me Shkelqim te Integruara ne Cati
 • Maskarino R-Design
 • Kornize Metalike ne Dritaret
 • Parakolpet dhe Pragjet ne Ngjyren e Automjetit
 • Dorezat e Dyerve ne Ngjyren e Automjetit
 • 2 Marmita te Integruara
 • Pasqyrat e Jashtme ne Ngjyre te Argjendte Mat
 • Pasqyrat e Jashtme me Palosje Elektrike
 • Feneret LED Midrange me Mekanizem Pastrimi
 • EBL Drite Emergjente Frenimi
 • Parakolpet R-Design
 • Sistem Elektrik Drejtimi, me Menyra Personale
 • Menyra Guide te Personalizuara
 • Kufizues Shpejtesie i Adaptueshem
 • Pilot Automatik
 • Collision Mitigation Support, para
 • Lane Keeping Aid
 • Asistent Parkimi Prapa
 • Hill start assist
 • Hill Descent Control
 • Sensor Shiu
 • Airbag Ballore dhe Anesore per Shoferin dhe Pasagjerin Para
 • Airbag Anesore Perde, Para dhe Prapa
 • Airbag per Gjurin e Shoferit
 • Sediljet Para me Mbrojtje per Zverkun
 • Celes per C’aktivizimin e Airbag te Pasagjerit Para
 • Paratensionues Piroteknik per Rripat e Sigurimit
 • Kapese ISOFIX ne Vendet Anesore te Sediljes se Pasme
 • Sistem Inteligjent Informacioni per Shoferin
 • Audio High Performance, AUX, USB, Bluetooth
 • Timon Multifunksional
 • Funksion Foles Komandues
 • Start/Stop
Opsione Shtese
 • Ngjyra Polar White
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Blind Spot Monitoring & Close Vehicle Sensing
 • Blind Spot Monitoring & Reverse Traffic Detection
 • Dalje Klimatizatori Prapa
 • Disqe Alumini 19"
 • Drita Mjegulle LED
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Drita te Dites LED
 • Dritat Automatic High Beam Assist
 • Dritat Automatike
 • Dritat Full LED
 • Drite Frenimi Prapa
 • ECO Start/Stop
 • Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet
 • Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual
 • Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona
 • Kompjuter Bordi
 • Levat e Transmisionit ne Timon
 • Marmida Kuadrate Prapa
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Ndezje Start/Stop
 • Sedile Elektrike
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Sedile Sportive
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Sensore Shiu
 • Sistem Bluetooth
 • Sistem Lane Keep Assist
 • Sistem Navigacioni
 • Sistem USB
 • Sistemi Drejtimit Elektrik
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Timon i Pozicionueshem
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Timon Prej Lekure
 • Timon Sportiv
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €44,900
€39,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 92500km
Viti 2017
Motorri 2.0 diesel / 190hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e bardhe (metallic)
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay