Volvo XC60 D5 R-Design

Volvo XC60 D5 R-Design

Opsione Baze
 • Normative EURO 6
 • 5 Vende
 • Transmision Automatik me 8 Shpejtesi
 • Klimatizator Automatik me 2 Zona Temperature
 • Clean Zone AQS
 • Sensor Lageshtie
 • Paraventilim dhe Ngrohje e Zgjatur pas Fikjes se Motorrit
 • Daljet per Ujin e Xhamave te Integruar ne Fshirese
 • Pult me Veshje Lekure
 • Mbyllje Qendrore
 • Xhamat Anesore dhe te Pasem te Temperuar
 • Ekran Dixhital 12,3” per Instrumentat
 • Sedile e Shoferit me Komandim Manual dhe Rregullim Elektrik te Lartesise
 • Sedilja e Pasagjerit me Komandim Manual dhe Rregullim Elektrik te Lartesise
 • Rregullim Elektrik me 4 Menyra per Mesin
 • Zgjatje Manuale e Uleses se Sediljes se Shoferit
 • Zgjatje Manuale e Uleses se Sediljes se Pasagjerit Para
 • Palosje Manuale per Sediljen e Pasme
 • Mbeshtetese Krahu Qendrore Para me Mbajtese Gotash dhe Vend Magazinimi
 • Mbeshteteset e Kokes ne Sediljen e Pasme me Palosje Manuale
 • Inserte Dekori Druri
 • Tavani me Veshje Ngjyre te Zeze
 • Pasqyra Kortezie me Ndricim tek Mbrojteset nga Dielli
 • Mbajtes Bilete Parkimi
 • Pasqyra e Brendshme Fotokromatike
 • Pragjet e Dyerve Inscription
 • Ndricim Ambienti Mid Level
 • Kit Riparimi Gome
 • Mbulese Bagazhi, Manuale
 • Canta e Ndihmes se Shpejte
 • Trekendesh Emergjence
 • Shina me Shkelqim te Integruara ne Cati
 • Maskarino Inscription
 • Kornize Metalike ne Dritaret
 • Parakolpet dhe Pragjet ne Ngjyren e Automjetit
 • Dorezat e Dyerve ne Ngjyren e Automjetit
 • 2 Marmita te Integruara
 • Pasqyrat e Jashtme ne Ngjyre te Argjendte Mat
 • Pasqyrat e Jashtme me Palosje Elektrike
 • Feneret LED Midrange me Mekanizem Pastrimi
 • EBL Drite Emergjente Frenimi
 • Sistem Elektrik Drejtimi, me Menyra Personale
 • Menyra Guide te Personalizuara
 • Kufizues Shpejtesie i Adaptueshem
 • Pilot Automatik
 • Collision Mitigation Support, para
 • Lane Keeping Aid
 • Asistent Parkimi Prapa
 • Hill start assist
 • Hill Descent Control
 • Sensor Shiu
 • Airbag Ballore dhe Anesore per Shoferin dhe Pasagjerin Para
 • Airbag Anesore Perde, Para dhe Prapa
 • Airbag per Gjurin e Shoferit
 • Sediljet Para me Mbrojtje per Zverkun
 • Celes per C’aktivizimin e Airbag te Pasagjerit Para
 • Paratensionues Piroteknik per Rripat e Sigurimit
 • Kapese ISOFIX ne Vendet Anesore te Sediljes se Pasme
 • Sistem Inteligjent Informacioni per Shoferin
 • Audio High Performance, AUX, USB, Bluetooth
 • Timon Multifunksional
 • Funksion Foles Komandues
 • Start/Stop
 • Serbatori 60 l
 • Disqe 19” Alumini, 235/55 Inscription
 • Sistem Monitorues i Presionit te Gomave
 • Manual Dixhital Perdorimi
Opsione Shtese
 • Sediljet e pasme me ngritje per femije
 • Drita full LED me kthim dhe perkulje
 • Ambient Light
 • Amortizim me ajer 4C
 • Audio Premium Bower and Wilkins
 • CD Player
 • Dalje Prize 230V
 • Disqe Alumini 22"
 • Drita Mjegulle LED
 • Fenere me larje me presion te lart
 • Fshireset e Xhamit Para me Ngrohje
 • Head Up Display
 • IntelliSafe Assist – Pilot Assist & Adaptive Cruise Control
 • IntelliSafe Surround – BLISS
 • Kamera 360 Grade
 • Keyless start
 • Klimatizator Automatik Zonal 4 Zona (Prapa)
 • Mbyllje elektrike per dyert e pasme per femijet
 • Paketa Driver Assist
 • Paketa Light
 • Paketa LUXURY SEATS
 • Paketa Park Assist
 • Paketa Versatility Pro
 • Paketa Winter
 • Paketa Xenium
 • Palosje elektrike e kokave te sediljeve te pasme
 • Palosje elektrike e sediljeve te pasme
 • Pasqyrat te jashtme dhe te brendshme foto kromatike
 • Prize 12V ne Bagazh
 • Rear Colision Warning and Cross Traffic Alert
 • Rrjete mbrojtës për ndarjen e bagazhit
 • Sedile Comfort me Ventilim Para
 • Sedile e Pasagjerit me Zgjatje
 • Sedile e Shoferit me Zgjatje Elektrike
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Sedilet Para me Support Lumbari Elektrik
 • Sediljet e para me funksion masazhi
 • Sediljet e pasagjerit me memorie
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Sistem navigimi 3D
 • Smartphone Integration (Apple Carplay - Android Auto)
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Xhama te Erret te Laminuar
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €55,500
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 62,764km
Viti 2018
Motorri 2.0 - 235 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Maple Brown
Ngjyra Brenda: Amber
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay