Volvo XC60 D4 R-Design

Volvo XC60 D4 R-Design

Opsione Baze
 • Clean Zone AQS
 • Canta e Ndihmes se Shpejte
 • Trekendesh Emergjence
 • Feneret LED Midrange me Mekanizem Pastrimi
 • EBL Drite Emergjente Frenimi
 • Parakolpet R-Design
 • Sistem Elektrik Drejtimi, me Menyra Personale
 • Menyra Guide te Personalizuara
 • Kufizues Shpejtesie i Adaptueshem
 • Pilot Automatik
 • Collision Mitigation Support, para
 • Lane Keeping Aid
 • Asistent Parkimi Prapa
 • Hill start assist
 • Hill Descent Control
 • Sensor Shiu
 • Airbag Ballore dhe Anesore per Shoferin dhe Pasagjerin Para
 • Airbag Anesore Perde, Para dhe Prapa
 • Airbag per Gjurin e Shoferit
 • Sediljet Para me Mbrojtje per Zverkun
 • Celes per C’aktivizimin e Airbag te Pasagjerit Para
 • Paratensionues Piroteknik per Rripat e Sigurimit
 • Kapese ISOFIX ne Vendet Anesore te Sediljes se Pasme
 • Sistem Inteligjent Informacioni per Shoferin
 • Audio High Performance, AUX, USB, Bluetooth
 • Timon Multifunksional
 • Funksion Foles Komandues
 • Start/Stop
 • Serbatori 60 l
 • Shasi Sport
 • Disqe 19” Alumini, 235/55 R-Design
 • Sistem Monitorues i Presionit te Gomave
 • Manual Dixhital Perdorimi
 • Tavan Xhami me hapje elektrike
 • Head Up Display
 • Mbyllje e dyerve te pasme per femije
 • Xhama te pasem te erret
 • Ganxhe Elektrike
 • Smartphone Integration
 • Sistem Navigimi
 • Sensore parkimi para dhe mbrapa
 • Kamera e pasme parkimi
Informacion i përgjithshëm
€46,500
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 125,700km
Viti 2018
Motorri 2.0 - 190 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Bardhë
Ngjyra Brenda: Perlë
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: FWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay