Volvo XC60 D4 Ocean Race

Volvo XC60 D4 Ocean Race

Opsione Baze
 • Normative EURO 6
 • 5 Vende
 • Transmision Automatik me 6 Shpejtesi
 • Sedile Lekure
 • Timon Multifuksional me Komanda
 • Timoni i Pozicionueshem
 • Mbyllje Qendrore
 • Ekran me Ngjyra me Bluetooth te Integruar
 • Komjuter Bordi
 • Pasqyra Kortezie te Illuminuara
 • Disqe 18” Alumini “PAN” me Goma 235/60 R18
 • Timoni dhe Leva e Marshit Prej lekure
 • Sedile e Shoferit e Pozicionueshme ne Lartesi + Suport Lumbari
 • Drita te Leximit dhe te Hapesires se Kembeve Para
 • Klimatizator Automatik
 • Xhami i Pasme me Ngrohje
 • Mbyllje Qendrore
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Drita te Dites  “ Daytime Running Light” LED
 • Funksion “City Safety”
 • Timon me Funksion Elektro-Power
 • Sistem i Monitorimit te Presionit te Gomave
 • Airbag Anesore + Para
 • Airbag SIPS
 • Airbag Gjuri per Shoferin
 • Rripa Sigurimi Adaptive me Pretensionues
 • ISOFIX per Sedilet e Pasme
 • Emergency Brake Assist
 • Dynamic Stability Control DSTC
 • Advanced Stability Control
 • Anti Lock Braking System ABS
 • Sistem Informativ Inteligjent per Shoferin
 • Sistemi Audio Performance 6 Altoparlante / AUX
 • Sistem ECO Start/Stop
 • 2 Marmida te Pasme Kuadrate
 • Pilot Automatik
 • Timon prej Lekure me 3 Hallka
 • Leva e Marshit prej Lekure
 • AQS Air Quality System
 • Sensor i Lageshtise
 • Sedile Pasagjerit me Pozicionim
 • Inoks ne Deren e Pasme te Bagazhit
 • Hill Launch Assist
 • Hill Descent Control
 • Pasqyrat me Palosje Elektrike
 • Pasqyre e Brendshme Fotokromatike
 • Sensore Shiu
 • Sensore Parkimi Prapa
 • Suport i Lumbarit Elektrik me 2 Pozicione
 • Inserte Alumini “Shimmer Graphite”
 • Leva e Transmisionit me Illuminim
 • Inoks tek Dyert Pjesa e Poshtme
 • Paneli Instrumentave TFT 8’’ dhe Kornize e Kromuar
 • Sedile Shoferit Elektrike me Memorie
 • Mbeshtetese Krahu Prapa dhe Mbajtese Gotash
 • Inserte te Kromuara ne Pjesen e Poshte te Dyerve
Opsione Shtese
 • Ambient Light
 • Audio High Performance
 • Dritat LED me kthim automatik
 • Gomë Rezerve Mini
 • Lares feneresh
 • Paketa Light
 • Paketa Winter
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Sistem Navigacioni
 • Sprucatoret e xhamit te parme me uje te ngrohte
 • Xhama te Erret
 • Xhami para me rezistence
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €22,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 176,000km
Viti 2016
Motorri 2.4 - 190 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e bardhe pearl
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay