Volvo XC60 D4 Momentum AWD

Volvo XC60 D4 Momentum AWD

Opsione Baze
 • Modeli : Kabine Off-Road
 • Motorri : 2.0 Diesel, 190 kf, Konsumi mix
 • Traksion All Wheel Drive (AWD)
 • Normative EURO 6
 • 5 Vende
 • Transmision Automatik me 8 Shpejtesi
 • Klimatizator Automatik me 2 Zona Temperature
 • Clean Zone AQS
 • Sensor Lageshtie
 • Paraventilim dhe Ngrohje e Zgjatur pas Fikjes se Motorrit
 • Daljet per Ujin e Xhamave te Integruar ne Fshirese
 • Pult Komandues per Dyert
 • Mbyllje Qendrore
 • Xhamat Anesore dhe te Pasem te Temperuar
 • Ekran Dixhital 8” per Instrumentat
 • Sedile e Shoferit me Komandim Manual dhe Rregullim Elektrik te Lartesise Sedilja e Pasagjerit me Komandim
 • Manual dhe Rregullim Elektrik te Lartesise Palosje Manuale per Sediljen e Pasme
 • Mbeshteteset e Kokes ne Sediljen e Pasme me Palosje Manuale
 • Pasqyra Kortezie me Ndricim tek Mbrojteset nga Dielli Mbajtes Bilete Parkimi
 • Timon me Veshje Lekure dhe Insert Dekori, me 3 Krahe
 • Leva e Marshit me Veshje Lekure me Insert Dekori
 • Tapete Kembesh prej Stofi
 • Pragjet e Dyerve Metalike me Mbishkrim Volvo
 • Ndricim Ambienti Mid Level
 • Kit Riparimi Gome
 • Mbulese Bagazhi, Manuale
 • Canta e Ndihmes se Shpejte
 • Trekendesh Emergjence
 • Shina me Shkelqim te Integruara ne Cati
 • Parakolpet dhe Pragjet ne Ngjyren e Automjetit
 • Dorezat e Dyerve ne Ngjyren e Automjetit
 • 2 Marmita Rrethore te Dukshme, me Veshje Kromi
 • Pasqyrat e Jashtme ne Ngjyren e Automjetit
 • Feneret LED Midrange me Mekanizem Pastrimi
 • EBL Drite Emergjente Frenimi
 • Kufizues Shpejtesie i Adaptueshem
 • Pilot Automatik
 • Collision Mitigation Support, para
 • Lane Keeping Aid
 • Asistent Parkimi Prapa
 • Hill start assist
 • Hill Descent Control
 • Sensor Shiu
 • Airbag Ballore dhe Anesore per Shoferin dhe Pasagjerin Para Airbag Anesore Perde, Para dhe Prapa
 • Airbag per Gjurin e Shoferit
 • Sediljet Para me Mbrojtje per Zverkun
 • Celes per C’aktivizimin e Airbag te Pasagjerit Para Paratensionues Piroteknik per Rripat e Sigurimit
 • Kapese ISOFIX ne Vendet Anesore te Sediljes se Pasme Sistem Inteligjent Informacioni per Shoferin
 • Audio High Performance, AUX, USB, Bluetooth
 • Timon Multifunksional
 • Funksion Foles Komandues
 • Start/Stop
 • Serbatori 60 l
 • Shasi Dinamike
 • Disqe 18” Alumini, 235/60 Momentu
 • Sistem Monitorues i Presionit te Gomave
 • Manual Dixhital Perdorimi
Opsione Shtese
 • Ngjyra E Bardhe Sediljet Charcoal Textile
 • Paketa NAVI TECH
 • Sistem navigimi 3D Integrim per smartphone Driver Display 12’
 • Drive mode settings
 • Paketa PARK ASSIST
 • Sensore parkimi para dhe prapa Kamera e pasme parkimi + vet parkim
 • Paketa DRIVER ASSIST
 • IntelliSafe Surround – BLIS – Blind Spot Information System, Rear Collision Warning & Mitigation, Cross Trafic
 • Alert
 • IntelliSafe Assist – Pilot Assist & Adaptiv Cruise Control
Informacion i përgjithshëm
€35,500
€32,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 139325km
Viti 2018
Motorri 2.0 - 190 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Bardhë
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay