Volvo XC60 D4 Momentum AWD #Selekt

Volvo XC60 D4 Momentum AWD #Selekt

Opsione Baze
 • Transmision Automatik me 6 Shpejtesi
 • Sedile Gjysem Lekure Eriksberg
 • Timon Multifuksional me Komanda
 • Timoni i Pozicionueshem
 • Mbyllje Qendrore
 • Sistem Radio CD Player
 • Ekran me Ngjyra me Bluetooth te Integruar
 • Komjuter Bordi
 • Shina te Integruara ne Cati
 • Pasqyra Kortezie te Illuminuara
 • Disqe 17” Alumini me Goma 235/65 R17
 • Timoni dhe Leva e Marshit Prej lekure
 • Sedile e Shoferit e Pozicionueshme ne Lartesi + Suport Lumbari
 • Klimatizator Automatik
 • Xhami i Pasme me Ngrohje
 • Immobilizer
 • Xhama Elektrike “Auto”
 • Mbajetese Gotash Para
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Mbulese e Hapesires se Bagazhit
 • Feneret Halogjene me Nivelim
 • Timon me Funksion Elektro-Power
 • Sistem i Monitorimit te Presionit te Gomave
 • Airbag Para
 • Airbag Anesore
 • Airbag SIPS
 • Airbag Gjuri per Shoferin
 • Rripa Sigurimi Adaptive me Pretensionues
 • ISOFIX per Sedilet e Pasme
 • Dynamic Stability Control DSTC
 • Advanced Stability Control
 • Anti Lock Braking System ABS
 • Sistem Informativ Inteligjent per Shoferin
 • Sistem ECO Start/Stop
 • 2 Marmida te Pasme Kuadrate
 • Pilot Automatik
 • Timon prej Lekure me 3 Hallka
 • Sensor i Lageshtise
 • Sedile Pasagjerit me Pozicionim
 • Inoks ne Deren e Pasme te Bagazhit
 • Hill Launch Assist
 • Hill Descent Control
 • Pasqyrat me Palosje Elektrike
 • Pasqyre e Brendshme Fotokromatike
 • Sensore Shiu
 • Sensore Parkimi Prapa
 • Suport i Lumbarit Elektrik me 2 Pozicione
 • Sistemi Audio High Performance
 • Inserte Alumini “Shimmer Graphite
Opsione Shtese
 • Audio High Performance
 • Ngrohes ne parkim me minutazh
 • Asistent parkimi me sensore para dhe pas
 • Blis - Blind Spot Information System
 • Fshireset e Xhamit Para me Ngrohje
 • Paketa Park Assist
 • Paketa Winter
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Sistem Navigacioni
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €22,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 133,000km
Viti 2014
Motorri 2.4 - 181 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Seashell Metallic
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay