Volvo XC60 D4 Inscription FWD

Volvo XC60 D4 Inscription FWD

Opsione Baze

Klimatizator Automatik me 2 Zona
Temperature Clean Zone AQS
Sensor Lageshtie
Paraventilim dhe Ngrohje e Zgjatur pas Fikjes se Motorrit
Daljet per Ujin e Xhamave te Integruar ne Fshirese
Pulti me Veshje Lekure, Inscription
Mbyllje Qendrore
Xhamat Anesore dhe te Pasem te Temperuar
Ekran Dixhital 12,3” per Instrumentat
Sedile e Shoferit me Komandim Elektrik dhe Memorje
Sedilja e Pasagjerit me Komandim Manual dhe Rregullim Elektrik te Lartesise
Rregullim Elektrik me 4 Menyra per Mesin
Zgjatje Manuale per Ulesen e Shoferit
Zgjatje Manuale per Ulesen e Pasagjerit
Palosje Manuale per Sediljen e Pasme
Mbeshteteset e Kokes ne Sediljen e Pasme me Palosje Manuale
Mbeshtetese Qendrore Krahu me Mbajtese Gote dhe Vend Magazinimi
Inserte Druri “Driftwood”
Pasqyra Kortezie me Ndricim tek Mbrojteset nga Dielli
Mbajtes Bilete Parkimi
Timon me Veshje Lekure dhe Insert Dekori, me 3 Krahe
Leva e Marshit me Veshje Lekure me Insert Dekori
Pasqyra e Brendshme Fotokromatike
Tapete Kembesh prej Stofi
Pragjet e Dyerve Metalike me Mbishkrim Volvo
Ndricim Ambienti High Level
Kit Riparimi Gome
Mbulese Bagazhi, Manuale
Canta e Ndihmes se Shpejte
Trekendesh Emergjence
Shina me Shkelqim te Integruara ne Cati Maskarino Inscription
Dritaret Anesore me Shirit Zbukurimi me Shkelqim
Parakolpet dhe Pragjet ne Ngjyren e Automjetit,
Shirit Zbukurues me Shkelqim Anash Inscription
Dorezat e Dyerve ne Ngjyren e Automjetit
2 Marmita te Integruara
Pasqyrat e Jashtme ne Ngjyren e Automjetit
Pasqyrat e Jashtme me Palosje Elektrike
Feneret LED Midrange me Mekanizem Pastrimi
EBL Drite Emergjente Frenimi
Kufizues Shpejtesie i Adaptueshem Cruise
Collision Mitigation Support, para Lane Keeping Aid
Asistent Parkimi Prapa
Sistem Elektrik Drejtimi, me Menyra Personale Menyra Guide te Personalizuara
Hill start assist
Hill Descent Control
Sensor Shiu
Airbag Ballore dhe Anesore per Shoferin dhe Pasagjerin Para
Airbag Anesore Perde, Para dhe Prapa
Airbag per Gjurin e Shoferit
Sediljet Para me Mbrojtje per Zverkun
Celes per C’aktivizimin e Airbag te Pasagjerit Para
Paratensionues Piroteknik per Rripat e Sigurimit
Kapese ISOFIX ne Vendet Anesore te Sediljes se Pasme
Sistem Inteligjent Informacioni per Shoferin
Audio High Performance, AUX, USB, Bluetooth
Timon Multifunksional
Funksion Foles KomanduesStart/Stop
Serbatori 60 l Shasi Dinamike
Disqe 19” Alumini, 235/55 Inscription
Sistem Monitorues i Presionit te Gomave
Manual Dixhital Perdorimi

Opsione Shtese

Ngjyra ICE WHITE
Sediljet Lekure, Ngjyre zeze MORITZ

Paketa NAVI TECH
Sistem navigimi 3D Integrim per smartphone

Paketa WINTER
Sediljet e Para me Ngrohje
Fshireset e Xhamit Para me Ngrohje

Dekori I brendshem Metal Mesh
Xhama te pasem te erret
Disqe alumini 20’’ 255/45 R20

Informacion i përgjithshëm
€36,500
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 102000km
Viti 2017
Motorri 2.0-190 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Ice White
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike AT8
Tipi Auto
Rrota aktive: FWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay