Volvo XC60 D4 Inscription AWD

Volvo XC60 D4 Inscription AWD

Opsione Baze

Modeli : Kabine Off-Road
Model Year 2019
Motorri : 2.0 Diesel, 205 kf, Konsumi mix
Traksion All Wheel Drive
Normative EURO 6
5 Vende
Transmision Automatik me 8 Shpejtesi
Klimatizator Automatik me 2 Zona Temperature
Clean Zone AQS
Sensor Lageshtie
Paraventilim dhe Ngrohje e Zgjatur pas Fikjes se Motorrit
Daljet per Ujin e Xhamave te Integruar ne Fshirese
Pult me Veshje Lekure
Mbyllje Qendrore
Xhamat Anesore dhe te Pasem te Temperuar
Ekran Dixhital 12,3” per Instrumentat
Sedile e Shoferit me Komandim Manual dhe Rregullim Elektrik te Lartesise

Sedilja e Pasagjerit me Komandim Manual dhe Rregullim Elektrik te Lartesise Rregullim Elektrik me 4 Menyra per Mesin

Zgjatje Manuale e Uleses se Sediljes se Shoferit
Zgjatje Manuale e Uleses se Sediljes se Pasagjerit Para

Palosje Manuale per Sediljen e Pasme
Mbeshtetese Krahu Qendrore Para me Mbajtese Gotash dhe Vend Magazinimi Mbeshteteset e Kokes ne Sediljen e Pasme me Palosje Manuale
Inserte Dekori Druri
Tavani me Veshje Ngjyre te Zeze
Pasqyra Kortezie me Ndricim tek Mbrojteset nga Dielli
Mbajtes Bilete Parkimi
Pasqyra e Brendshme Fotokromatike
Pragjet e Dyerve Inscription
Ndricim Ambienti Mid Level
Kit Riparimi Gome
Mbulese Bagazhi, Manuale
Canta e Ndihmes se Shpejte
Trekendesh Emergjence
Shina me Shkelqim te Integruara ne Cati
Maskarino Inscription
Kornize Metalike ne Dritaret
Parakolpet dhe Pragjet ne Ngjyren e Automjetit
Dorezat e Dyerve ne Ngjyren e Automjetit
2 Marmita te Integruara
Pasqyrat e Jashtme ne Ngjyre te Argjendte Mat
Pasqyrat e Jashtme me Palosje Elektrike
Feneret LED Midrange me Mekanizem Pastrimi
EBL Drite Emergjente Frenimi
Sistem Elektrik Drejtimi, me Menyra Personale
Menyra Guide te Personalizuara
Kufizues Shpejtesie i Adaptueshem
Pilot Automatik
Collision Mitigation Support, para
Lane Keeping Aid
Asistent Parkimi Prapa
Hill start assist
Hill Descent Control
Sensor Shiu
Airbag Ballore dhe Anesore per Shoferin dhe Pasagjerin Para
Airbag Anesore Perde, Para dhe Prapa
Airbag per Gjurin e Shoferit
Sediljet Para me Mbrojtje per Zverkun
Celes per C’aktivizimin e Airbag te Pasagjerit Para
Paratensionues Piroteknik per Rripat e Sigurimit
Kapese ISOFIX ne Vendet Anesore te Sediljes se Pasme
Sistem Inteligjent Informacioni per Shoferin
Audio High Performance, AUX, USB, Bluetooth

Timon Multifunksional

Funksion Foles Komandues

Start/Stop
Serbatori 60 l

Disqe 19” Alumini, 235/55 Inscription

Sistem Monitorues i Presionit te Gomave

Manual Dixhital Perdorimi

Opsione Shtese

Ngjyra Denim Blue (Metalike) Sedilje lekure Blond me ventilim Disqe R20

Paketa XENIUM

Integrim per smartphone
Sistem navigimi 3D
Pasqyrat e jashtme foto-kromatike Tavan panoramik me hapje elektrike

Paketa WINTER

Sediljet e para me ngrohje Sprucatoret e xhamit para me ngrohje

Paketa Park Assist

Sensore parkimi para dhe prapa Kamera e Pasme Parkimi

Paketa POWER SEATS

Sedilje elektrike e shoferit me memorje Sedilje elektrike e shoferit me memorje

Paketa LIGHTING

Ndricimi FULL LED me kthim & perkulje Lares feneresh me presion te larte Drita mjegulle me kthim

Mbyllje elektrike per dyert e pasme per femije Rrjete mbrojtese per bagazhin
Xhama te pasem te erret
CD Player

Prize 12 V ne bagazh Amortizator me ajer Gome rezerve

Informacion i përgjithshëm
€43,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 120000km
Viti 2018
Motorri 2.0-205 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Denim Blue
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay