Volvo XC60 B4 Momentum Pro AWD

Volvo XC60 B4 Momentum Pro AWD

Opsione Baze
 • Model Year: 2021
 • Modeli : Kabine Off-Road
 • Motorri : 2.0 Diesel, 211 kf, Konsumi mix 5.2 l/100 km, Emetimet CO2 133 g/km
 • Traksion Front Wheel Drive  (FWD)
 • Normative EURO 6
 • 5 Vende
 • Transmision Automatik me 8 Shpejtesi
 • Klimatizator Automatik me 2 Zona Temperature
 • Clean Zone AQS
 • Sensor Lageshtie
 • Paraventilim dhe Ngrohje e Zgjatur pas Fikjes se Motorrit
 • Daljet per Ujin e Xhamave te Integruar ne Fshirese
 • Pult Komandues per Dyert
 • Mbyllje Qendrore
 • Xhamat Anesore dhe te Pasem te Temperuar
 • Ekran Dixhital 8” per Instrumentat
 • Sedile e Shoferit me Komandim Manual dhe Rregullim Elektrik te Lartesise
 • Sedilja e Pasagjerit me Komandim Manual dhe Rregullim Elektrik te Lartesise
 • Palosje Manuale per Sediljen e Pasme
 • Mbeshteteset e Kokes ne Sediljen e Pasme me Palosje Manuale
 • Inserte Alumini “Iron Ore”
 • Pasqyra Kortezie me Ndricim tek Mbrojteset nga Dielli
 • Mbajtes Bilete Parkimi
 • Timon me Veshje Lekure dhe Insert Dekori, me 3 Krahe
 • Leva e Marshit me Veshje Lekure me Insert Dekori
 • Tapete Kembesh prej Stofi
 • Pragjet e Dyerve Metalike me Mbishkrim Volvo
 • Ndricim Ambienti Mid Level
 • Kit Riparimi Gome
 • Mbulese Bagazhi, Manuale
 • Canta e Ndihmes se Shpejte
 • Trekendesh Emergjence
 • Shina me Shkelqim te Integruara ne Cati
 • Parakolpet dhe Pragjet ne Ngjyren e Automjetit
 • Dorezat e Dyerve ne Ngjyren e Automjetit
 • 2 Marmita Rrethore te Dukshme, me Veshje Kromi
 • Pasqyrat e Jashtme ne Ngjyren e Automjetit
 • Feneret LED Midrange me Mekanizem Pastrimi
 • EBL Drite Emergjente Frenimi
 • Kufizues Shpejtesie i Adaptueshem
 • Pilot Automatik
 • Collision Mitigation Support, para
 • Lane Keeping Aid
 • Asistent Parkimi Prapa
 • Hill start assist
 • Hill Descent Control
 • Sensor Shiu
 • Airbag Ballore dhe Anesore per Shoferin dhe Pasagjerin Para
 • Airbag Anesore Perde, Para dhe Prapa
 • Airbag per Gjurin e Shoferit
 • Sediljet Para me Mbrojtje per Zverkun
 • Celes per C’aktivizimin e Airbag te Pasagjerit Para
 • Paratensionues Piroteknik per Rripat e Sigurimit
 • Kapese ISOFIX ne Vendet Anesore te Sediljes se Pasme
 • Sistem Inteligjent Informacioni per Shoferin
 • Audio High Performance, AUX, USB, Bluetooth
 • Timon Multifunksional
 • Funksion Foles Komandues
 • Start/Stop
 • Serbatori 60 l
 • Shasi Dinamike
 • Disqe 18” Alumini, 235/60 Momentum
 • Sistem Monitorues i Presionit te Gomave
 • Manual Dixhital Perdorimi
Opsione Shtese
 • Xhami ballor me rezistence
 • Hapje & mbyllje me kembe e bagazhit
 • Sedilet Lekure MORITZ AMBER
 • Ngjyra BLACK SOLID
 • Asistent parkimi me sensore para dhe pas
 • Cross Traffic Alert
 • Disqe Alumini 19"
 • Drita full LED me kthim dhe perkulje
 • Drita Mjegulle perpara me kthim
 • Driver Display 12’
 • Fenere me larje me presion te lart
 • Hapje / Mbyllje te perdes me gjest
 • Impiant Audio Harman Kardon
 • IntelliSafe Assist – Pilot Assist & Adaptive Cruise Control
 • IntelliSafe Surround – BLISS
 • Kamera 360 Grade
 • Lares te fenereve me uje te ngrohte
 • Mbyllje elektrike per dyert e pasme per femijet
 • Ndricimi I interiorit High Level
 • Paketa Driver Assist
 • Paketa LIGHTING
 • Paketa Navi Tech
 • Paketa Park Assist
 • Paketa Versatility Pro
 • Paketa Winter
 • Pasqyra fotokromatike te brendshme dhe te jashtme
 • Prize 12V ne Bagazh
 • Sedile Elektrike me Memorie
 • Sedile me Ngrohje
 • Sistem Keyless Entry
 • Sistem navigimi 3D
 • Smartphone Integration (Apple Carplay - Android Auto)
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
Informacion i përgjithshëm
€57,500
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 100100km
Viti 2020
Motorri 2.0 - 211HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze (Onyx Black)
Ngjyra Brenda: Moritz Amber
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay