Volvo XC60 B4 Mild Hybrid Momentum Pro FWD

Volvo XC60 B4 Mild Hybrid Momentum Pro FWD

OPSIONET STANDARDE
 • Traksion Front Wheels Drive
 • EURO 6
 • 5 Vende
 • Transmision automatik me 8 shpejtësi
 • Kondicioner automatik me 2 zona temperature
 • Disqe Alumini  19″
 • Tapiceri prej lëkure Nappa R-Design / Pëlhurë me rrjetë të hapur
 • Ekrani i shoferit 12 inç CleanZone
 • Kontroll elektronik i klimës
 • Timoni sportiv me 3 krahe me sistem audio me performancë të lartë
 • Mbështetje mesatare me 4 mënyra të shumëfishta
 • Transmetim audio dixhital (DAB)
 • Niveli i lartë i ndriçimit të brendshëm
 • Integrimi i smartfonit
 • Mbrojtje nga dielli me ndriçim
 • Sedilja e shoferit e rregullueshme manualisht
 • Rreshti i dytë i sediljeve paloset manualisht
 • Sedilja elektrike e shoferit me funksion memorie
 • Palosja e mbajtëseve të kokës
 • Kontrolli zanor
 • Sediljet e përparme sportive
 • 2 lidhje USB
 • Lidhja Bluetooth
 • Volvo On Call
 • Mbajtja e makinës brenda korsive
 • SipsTM Protection System
 • Sistemi i mbrojtjes nga dëmtimi i kamzhikut
 • Airbag për shoferin dhe pasagjerin
 • Sistemi i alarmit
 • Zbutja e përplasjeve
 • Sistemi indirekt i monitorimit të presionit të gomave (iTPMS)
 • Airbag për gjurin e shoferit
 • Informacion mbi tabelat rrugore
 • Airbag me mbyllje automatike të derës për pasagjerin
 • Drita e frenave emergjente dhe paralajmërimi i rrezikut
 •  ISOFIX- në sediljet e pasme
 • Kufizues i shpejtësisë
 • Përkujtues rripi për të gjitha sediljet
 • Paketa e ambulancës
 • Kompleti i përkohshëm i lëvizshmërisë
 • Mbyllje e dyfishtë
 • Trekëndëshi paralajmërues
 • Dritat Led të shasisë sportive
 • Bagazh me bravë elektrike
 • Grilë R-Design me futje të zezë me shkëlqim të lartë dhe kornizë metalike
 •  Drita e frenave të pasme me pozicion shumë të lartë
 • Sensore te Pasem Parkimi
 • Frenat me asistentë malor dhe teknologjinë e ndalimit automatik Start/Stop
 • Sensori i shiut
 • Paralajmërim për rrugë të rrëshqitshme dhe rrezik
 • Pasqyrat e brendshme dhe të jashtme zbehen automatikisht
 • Shërbimi Dixhital – Shërbimet e integruara të Google (Android OS): Google Maps, Google Assistant dhe Google Play Store
OPSIONET SHTESË
 • Ngjyra Onyx Black Metallic
 • Sedile Tekstili Charcoal City Weave
 • Disqe 18’’ me 5 krahe Dopjo Diamond Cut/Black Matt 235/60R18

 

Paketa PARK ASSIST

 • Park Assist me Sensore Para dhe Prapa
 • Kamera parkimi e pasme

 

Paketa Climate 1

 • Timon me ngrohje
 • Sediljet e Para me Ngrohje

 

 • Mbyllje elektrike per dyert e pasme
 • IntelliSafe Asisst- Adaptive Cruise Control, Pilot Assist, Lane Keeping Aid
 • Xhamat e pasem te erret
 • Gome Rezerve
 • Sistem I Filtrimit te Ajrit I Avancuar PM 2.5
Informacion i përgjithshëm
€54,394
Gjendja: E Re
Viti 2022
Motorri 2.0 - 211HP
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: Onyx Black Metallic
Ngjyra Brenda: Charcoal City Weave
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: FWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay