Volvo XC60 B4 Mild Hybrid Momentum Pro FWD

Volvo XC60 B4 Mild Hybrid Momentum Pro FWD

Opsione Baze

Traksion Front Wheels Drive
EURO 6
5 Vende
Transmision automatik me 8 shpejtësi
Kondicioner automatik me 2 zona temperature
Disqe Alumini 19″
Tapiceri prej lëkure Nappa R-Design / Pëlhurë me rrjetë të hapur
Ekrani i shoferit 12 inç CleanZone
Kontroll elektronik i klimës
Timoni sportiv me 3 krahe me sistem audio me performancë të lartë
Mbështetje mesatare me 4 mënyra të shumëfishta
Transmetim audio dixhital (DAB)

Niveli i lartë i ndriçimit të brendshëm
Integrimi i smartfonit
Mbrojtje nga dielli me ndriçim
Sedilja e shoferit e rregullueshme manualisht
Rreshti i dytë i sediljeve paloset manualisht
Sedilja elektrike e shoferit me funksion memorie
Palosja e mbajtëseve të kokës
Kontrolli zanor
Sediljet e përparme sportive
2 lidhje USB
Lidhja Bluetooth
Volvo On Call
Mbajtja e makinës brenda korsive
SipsTM Protection System
Sistemi i mbrojtjes nga dëmtimi i kamzhikut
Airbag për shoferin dhe pasagjerin
Sistemi i alarmit
Zbutja e përplasjeve
Sistemi indirekt i monitorimit të presionit të gomave (iTPMS)
Airbag për gjurin e shoferit
Informacion mbi tabelat rrugore
Airbag me mbyllje automatike të derës për pasagjerin
Drita e frenave emergjente dhe paralajmërimi i rrezikut
ISOFIX- në sediljet e pasme
Kufizues i shpejtësisë
Përkujtues rripi për të gjitha sediljet
Paketa e ambulancës
Kompleti i përkohshëm i lëvizshmërisë
Mbyllje e dyfishtë
Trekëndëshi paralajmërues
Dritat Led të shasisë sportive
Bagazh me bravë elektrike
Grilë R-Design me futje të zezë me shkëlqim të lartë dhe kornizë metalike
Drita e frenave të pasme me pozicion shumë të lartë
Sensore te Pasem Parkimi
Frenat me asistentë malor dhe teknologjinë e ndalimit automatik Start/Stop
Sensori i shiut
Paralajmërim për rrugë të rrëshqitshme dhe rrezik
Pasqyrat e brendshme dhe të jashtme zbehen automatikisht
Shërbimi Dixhital – Shërbimet e integruara të Google (Android OS): Google Maps, Google Assistant dhe Google Play Store

Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
€54,394
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2022
Motorri 2.0
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: Onyx Black Metallic
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: FWD
Dyert: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay