Volvo XC60 B4 MHEV Momentum Pro FWD

Volvo XC60 B4 MHEV Momentum Pro FWD

Opsione Baze
 • Transmision Automatik me 8 Shpejtesi
 • Normative EURO 6
 • 5 Vende
 • Klimatizator Automatik me 2 Zona Temperature
 • Clean Zone AQS
 • Sensor Lageshtie
 • Paraventilim dhe Ngrohje e Zgjatur pas Fikjes se Motorrit
 • Daljet per Ujin e Xhamave te Integruar ne Fshirese
 • Pult Komandues per Dyert
 • Mbyllje Qendrore
 • Xhamat Anesore dhe te Pasem te Temperuar
 • Ekran Dixhital 8” per Instrumentat
 • Sedile e Shoferit me Komandim Manual dhe Rregullim Elektrik te Lartesise
 • Sedilja e Pasagjerit me Komandim Manual dhe Rregullim Elektrik te Lartesise
 • Rregullim Elektrik me 4 Menyra per Mesin

Palosje Manuale per Sediljen e Pasme

 • Mbeshteteset e Kokes ne Sediljen e Pasme me Palosje Manuale
 • Inserte Alumini “Iron Ore”
 • Pasqyra Kortezie me Ndricim tek Mbrojteset nga Dielli
 • Timon me Veshje Lekure
 • Leva e Marshit me Veshje Lekure
 • Tapete Kembesh prej Stofi
 • Pragjet e Dyerve Metalike me Mbishkrim Volvo
 • Ndricim Ambienti Mid Level
 • Kit Riparimi Gome
 • Mbulese Bagazhi, Manuale
 • Canta e Ndihmes se Shpejte
 • Trekendesh Emergjence
 • Shina me Shkelqim te Integruara ne Cati
 • Parakolpet dhe Pragjet ne Ngjyren e Automjetit
 •  Dorezat e Dyerve ne Ngjyren e Automjetit
 • 2 Marmita Rrethore te Dukshme, me Veshje Kromi
 •  Pasqyrat e Jashtme ne Ngjyren e Automjetit
 • Pasqyrat e Jashtme me Palosje Elektrike
 • Feneret LED Midrange me Mekanizem Pastrimi EBL
 • Drite Emergjente Frenimi
 • Kufizues Shpejtesie i Adaptueshem
 • Pilot Automatik
 • Collision Mitigation Support
 •  Lane Keeping Aid
 • Asistent Parkimi Prapa
 •  Hill start assist
 • Hill Descent Control
 • Sensor Shiu
 • Airbag Ballore dhe Anesore per Shoferin dhe Pasagjerin Para
 • Airbag Anesore Perde, Para dhe Prapa
 • Airbag per Gjurin e Shoferit
 • Sediljet Para me Mbrojtje per Zverkun
 • Celes per C’aktivizimin e Airbag te Pasagjerit Para
 • Paratensionues Piroteknik per Rripat e Sigurimit
 • Kapese ISOFIX ne Vendet Anesore te Sediljes se Pasme
 • Sistem Inteligjent Informacioni per Shoferin
 • Audio High Performance, AUX, USB, Bluetooth Timon Multifunksional
 • Funksion Foles Komandues
 •  Start/Stop
 • Serbatori 60 l
 • Shasi Dinamike
 • Disqe 18” Alumini, 235/60 Momentum
 • Sistem Monitorues i Presionit te Gomave
 • Manual Dixhital Perdorimi
 • Sistem Drive Mode
Opsione Shtese
 • Ngjyra Pine Grey Metallic
 • Asistent parkimi me sensore para dhe pas
 • Fshireset e Xhamit Para me Ngrohje
 • Gomë Rezerve Mini
 • IntelliSafe Assist – Pilot Assist & Adaptive Cruise Control
 • IntelliSafe Surround – BLISS
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Karikimi Wireless për smartphone
 • Mbyllje elektrike per dyert e pasme per femijet
 • Mbyllje sekrete e kasetes ne kroskot
 • Paketa CLIMATE
 • Paketa Driver Assist
 • Paketa Park Assist
 • Sedile lëkure / pëlhure
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Sistem I avancuar I pastrimit te ajrit
 • Sistem Keyless Entry
 • Timon me ngrohje
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
€48,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 24000km
Viti 2020
Motorri 2.0 - 211HP
Karburanti: Benzinë Mild Hybrid
Ngjyra Jashte: Pine Grey
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: FWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay