Volvo XC40 T5 Recharge

Volvo XC40 T5 Recharge

Opsione Baze
 • 19″ 5-Double Spoke Black Diamond Cut
 • Grila e përparme me elementë të zinj me shumë shkëlqim
 • Kasat e pasqyrave të dyerve, në ngjyrë Black Stone
 • Shinat mbi tavan, në ngjyrë Black me shkëlqim
 • Tavani panoramik
 • Zbukurimi i dritareve anësore me ngjyrë të zezë me shumë shkëlqim
 • Logoja e skalitur “Recharge” në kolonën C/D
 • Protective cap kit, Matt Tech Grey
 • Tubat e fshehur të skapamentos
 • Kablloja e karikimit në shtëpi, portative 7 m (10 A)
 • Timoni sportiv i personalizuar, ngjyrë Charcoal
 • CleanZone
 • Timoni me ngrohje
 • Klima e parkimit me fikje të vonuar
 • Ngrohësi dhe ftohësi elektrik i kabinës
 • Sensori i lagështisë
 • Sistemi i klimës me dy zona
 • Drita e frenimit të emergjencës
 • ISOFIX
 • Mbyllje automatike e dyerve
 • Sistem frenimi dhe mbrojtës
 • Asistenca e parkimit, prapa dhe përpara
 • Kamera e ndihmës së parkimit, prapa
 • Kufizuesi i shpejtësisë
 • Sedile elektrike me ngrohje
 • Harman Kardon Premium Sound
 • Aplikacioni Volvo Cars
 • Integrimi i smartfonit
 • Karikimi me valë i telefonit
 • Kontrolli nga distanca në timon
 • Lidhja Bluetooth®
 • Transmetimi audio dixhital (DAB+)
Informacion i përgjithshëm
€75,707
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2022
Motorri 1.5 - 262HP
Karburanti: Benzinë Plug-in Hybrid
Ngjyra Jashte: Sage Green
Ngjyra Brenda: Blond
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay

  Volvo XC40 T5 Recharge

  Opsione Baze
  • 6 Airbag
  • Drita Mjegulle Prapa
  • Timon me Komanda Multifunksional
  • Mbyllje Qendrore me Pult
  • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
  • ISOFIX
  • Sensore Shiu
  • Drite Frenimi Prapa
  • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
  • Pasqyrat me Komandim
  • Mbeshtetese Krahu Para
  • Kompjuter Bordi
  Opsione Shtese
  Informacion i përgjithshëm
  €75,707
  Gjendja: E Re
  KM te pershkruara: 0km
  Viti 2022
  Motorri 1.5 - 262HP
  Karburanti: Benzinë Plug-in Hybrid
  Ngjyra Jashte: Sage Green
  Ngjyra Brenda: Blond
  Karroceria: SUV
  Trasmisioni: Automatike
  Tipi Auto
  Rrota aktive: AWD
  Dyert: 5

   Emri (*)

   Email (*)

   Numer telefoni

   Subjekti

   Kalkulatori Financiar
   Çmimi i automjetit ( €)
   Norma interesit (%)
   Periudha (muaj)
   Paradhënie ( €)
   Llogarit
   Monthly Payment
   Total Interest Payment
   Total Amount to Pay