Volvo XC40 T3 R-Design

Volvo XC40 T3 R-Design

Opsione Baze
 • Normative EURO 6
 • 5 Vende
 • Manual Dixhital Perdorim
 • Lëkure R-Design / Tapiceri Nubuck
 • CleanZone
 • Kontroll klime me dy zona
 • Leve marshi R-design
 • Sistem Audio me performance te larte
 • Zgjatje e jastëkve mekanikisht, per shoferin dhe pasagjerin
 • Timon sportiv i veshur me lëkurë të shpuar, me zbukurim dekorativ unik, në ngjyrë Charcoal
 • Mbeshtetje mesore me 4 drejtime
 • Dysheme prej tekstili R-Design
 • Audio Dixhitale Broadcasting (DAB)
 • Pllakat e shkallareve Volvo, prej alumini
 • Sensor Lageshtie
 • Niveli i larte i ndriçimit të brendshem
 • Integrim Smartphone
 • Mbajtese koke te fiksuar
 • Sedilje e rregullueshme e shoferit manualisht me funksion palosje dhe ngritje elektrike
 • Sedilje me rregullim lartësie dhe gjatësie
 • Rrjeshti I dyte I sediljes I palosshem manualisht
 • Ngrohje me klime gjate kohes kur makina eshte ne parkim
 • Komandime tek timoni
 • Kontroll zanor
 • 2 lidhje USB
 • Prizë 5 Volt (2 USB-C), pas
 • Lidhje me Bluetooth
 • Kosh me rrjete para mbeshteteses se dores
 • Volvo On Call
 • Telekomanda e çelësit, Lëkurë
 • Keyless Entry me telekomande ne miniature dhe hapje dhe mbyllje te bagazhit pa prekje
 • Mbajtja e makines brenda vijave rrugore
 • Sips TM Sistem Mbrojtes
 • Dritaret anësore të temperuara
 • Sistem mbrojtes ndaj demtimeve Whips
 • Airbag per shoferin dhe pasagjerin
 • Sistem Alarmi
 • Collision Mitigation
 • Sistemi indirekt i monitorimit të presionit të gomave (iTPMS)
 • Airbag per gjurin e shoferit
 • Rripa sigurimi me para tensionues
 • Informacion per shenjat rrugore
 • Mbyllje automatike e derës
 • Airbag per pasagjerin
 • Dritë e frenave emergjente dhe paralajmërim për rrezikshmëri
 • ISOFIX- ne sediljet e pasem
 • Limitues i shpejtësisë
 • Kujtese per rrimin per te gjitha uleset
 • Paketa e ndihmës së parë
 • Shasi sportive
 • Drita Led
 • Dritare anësore me shkëlqim të lartë të zi
 • Bagazh me mbyllje elektrike
 • Grilë R-Design me insert të zi me shkëlqim të lartë dhe kornizë metalike
 • Fener Mjergulle
 • Sensus Navigation
 • Asistence parkimi pas
 • Cruise control
 • Frena me asistente per malore dhe ndalim automatik
 • Pasqyrat e brendshme dhe të jashtme automatike fotokromatike
 • Modalitetet e drejtimit
 • Personalizimi I pozicionimit te timonit elektrik
 • Disk Alumini 18″ 5-Double Spoke Matt Black Diamond-cut
Opsione Shtese
 • Disqe Alumini 19"
 • Fshireset e Xhamit Para me Ngrohje
 • Gomë Rezerve Mini
 • Impiant Audio Harman Kardon
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Karikimi Wireless për smartphone
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa me palosje elektrike
 • Mbyllje elektrike per dyert e pasme per femijet
 • Paketa CLIMATE
 • Paketa Light
 • Paketa Navi Tech
 • Paketa Versatility Pro
 • Rrjete mbrojtës për ndarjen e bagazhit
 • Rrjetë Mbrojtëse në Bagazh
 • Sedile Elektrike
 • Sedile Elektrike me Memorie
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Timon me ngrohje
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €48,670
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2021
Motorri 1.5 - 163 Hp
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: Fusion Red
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: FWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay