Volvo XC40 T2 Momentum

Volvo XC40 T2 Momentum

Opsione Baze
 • Motorri : 1.5 Benzine, 129 kf, Konsumi mix 7.4 l/100 km, Emetimet CO2 166 g/km
 • Traksion 2×4
 • Disk Alumini 18″ 5-Spoke Silver
 • Ekran i shoferit prej 12 inç
 • 9″ Centre Display with
 • CleanZone
 • Kontroll klimaterik me dy zona, kuti fikse me ftohje
 • Timon lëkure me zbukurim Uni deco, 3 krahe
 • Tapiceri  premium
 • Mbeshtetje mesore me 4 drejtime
 • Blond roof colour interior
 • Inserte Charcoal interiori
 • Audio Dixhitale Broadcasting (DAB)
 • Leve marshi lekure me unideco
 • Sensor Lageshtie
 • Ndriçimi i brendshëm me nivel te mesem
 • Inserte Alumin (Momentum)
 • Sedilje te parme komfort
 • Mbajtese koke te fiksuar
 • Mbrojtese e diellit me ndricim
 • Sedilje e rregullueshme e shoferit manualisht me funksion palosje dhe ngritje elektrike
 • Sedilje me rregullim lartësie dhe gjatësie
 • Rrjeshti I dyte I sediljes I palosshem manualisht
 • Ngrohje me klime gjate kohes kur makina eshte ne parkim
 • Komandime tek timoni
 • Pëlhurë Hook Pajisur në ngarkesen e tavanit ne piken Neto
 • Kontroll zanor
 • 1 USB
 • Prizë 5 Volt (2 USB-C), pas
 • Lidhje me Bluetooth
 • Dysheme prej tekstili
 • Mbajtesja e dores ne mes me mbajtese gotash
 • Xhep në zonën e ngarkesës
 • Hook GloveBox Curry
 • Tunnel
 • Kosh me rrjete para mbeshteteses se dores
 • Volvo On Call
 • Baza kryesore e çelësit
 • Mbajtja e makines brenda vijave rrugore
 • Sips TM Sistem Mbrojtes
 • Dritaret anësore të temperuara
 • Sistem mbrojtes ndaj demtimeve Whips
 • Airbag per shoferin dhe pasagjerin
 • Sistem Alarmi
 • Collision Mitigation
 • Sistemi indirekt i monitorimit të presionit të gomave (iTPMS)
 • Airbag per gjurin e shoferit
 • Rripa sigurimi me para tensionues
 • Informacion per shenjat rrugore
 • Mbyllje automatike e derës
 • Airbag per pasagjerin
 • Dritë e frenave emergjente dhe paralajmërim për rrezikshmëri
 • ISOFIX- ne sediljet e pasem
 • Limitues i shpejtësisë
 • Mbyllja e dyfishtë
 • Trekëndësh paralajmërues
 • Përgatitja për alarm
 • Shasi dinamike
 • Drita Led
 • Grilë e përparme me insert të zi dhe kornizë kromi
 • Kapak tavulle
 • Glossy Silver Skid Plates, Front
 • Shinat e tavanit, Alumin I shndritshem
 • Kapakë të pasqyrave të dyerve me ngjyren e trupit
 • Dorezat anesore me ngjyren e trupit, pa kllape
 • Start\Stop
 • Asistence parkimi pas
 • Cruise control
 • Frena me asistente per malore dhe ndalim automatik
 • Pasqyrat e brendshme dhe të jashtme automatike me zbehje
 • Modalitetet e drejtimit
 • Personalizimi I pozicionimit te timonit
 • Sensor Shiu
Opsione Shtese
 • Kapakët e pasqyrave në ngjyrë të bardhë
 • Paketa Ice White
 • Paketa Tech Navigation
 • Asistent parkimi me sensore para dhe pas
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Disqe Alumini 19"
 • Fshireset e Xhamit Para me Ngrohje
 • Gomë Rezerve Mini
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Mbajtese cantash ne bagazh
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa me palosje elektrike
 • Mbyllje elektrike per dyert e pasme per femijet
 • Navigator Sensus
 • Paketa Park Assist
 • Paketa Versatility Pro
 • Paketa Winter
 • Rrjete mbrojtës për ndarjen e bagazhit
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Smartphone Integration (Apple Carplay - Android Auto)
 • Tavan me kontrast të bardhë
 • Timon me ngrohje
 • Xhama te Erret
 • Zgjatje Manuale per Uleset e Sediljeve Para
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €40,620
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2020
Motorri 1.5 - 129 Hp
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: Fusion Red
Ngjyra Brenda: Grey Melange
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: diferencial para
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay