Volvo XC40 D3 Inscription AT8

Volvo XC40 D3 Inscription AT8

Opsione Baze
 • Traksion 4×2
 • Normative EURO 6
 • 5 Vende
 • Transmision Automatik me 8 Shpejtesi
 • Klimatizator Automatik me 1 Zone Temperature
 • Clean Zone AQS
 • Klimatizim i Zgjatur pas Fikjes se Motorrit
 • Pult Komandues per Dyert me Veshje Lekure, Inscription
 • Mbyllje Qendrore
 • Xhamat Anesore dhe te Pasem te Temperuar
 • Ekran Dixhital 12” per Instrumentat
 • Sedilja e Shoferit me Komandim Manual
 • Sedilja e Pasagjerit me Komandim Manual
 • Rregullim Elektrik me 4 Menyra per Mesin
 • Mbeshteteset e Kokes ne Sediljen e Pasme Fikse
 • Inserte Dekori “Drift Wood”
 • Pasqyra Kortezie me Ndricim tek Mbrojteset nga Dielli
 • Timon me Veshje Lekure dhe Insert Dekori, me 3 Krahe
 • Koka e Leves se Marshit prej Kristali
 • Pasqyra e Brendshme me Erresim Manual
 • Tapete Kembesh prej Stofi, Inscription
 • Pragjet e Dyerve Para Metalike, Inscription
 • Pragu i Bagazhit me Pjese Mbrojtese Metalike
 • Maskarino Inscription
 • Shirit Zbukurues ne Pjesen e Poshtme te Driatreve Anesore
 • Ndricim Ambienti High Level
 • Mbajtes Bilete Parkimi
 • Varese per Çante tek Sirtari i Kroskotit
 • Varese per Veshjet ne Bagazh
 • Mbajtes i Posacem ne Kroskotin Qendror per Mbeturinat, i Levizshem
 • Kit Riparimi Gome
 • Canta e Ndihmes se Shpejte
 • Trekendesh Emergjence
 • Shtroje Gome ne Bagazh
 • Shina me Shkelqim te Integruara ne Cati
 • 2 Marmita te Integruara
 • Pasqyrat e Jashtme ne Ngjyren e Automjetit
 • Fenere Mjegulle
 • Stopat e Pasem LED
 • EBL Drite Emergjente Frenimi
 • Mbrojtese Silver ne Pjesen e Poshtme te Parakolpit dhe Prapakolpit
 • Kufizues Shpejtesie i Adaptueshem
 • Pilot Automatik
 • Collision Mitigation Support, para
 • Asistent per Ruajtjen e Korsise
 • Sensore Parkimi Prapa
 • Sistemi i Drejtimit me Asistence te Personalizuar
 • Drive Mode Settiings
 • Hill start assist
 • Hill Descent Control
 • Sensor Shiu
 • Airbag Ballore per Shoferin dhe Pasagjerin Para
 • Airbag Anesore per Shoferin dhe Pasagjerin Para
 • Airbag Anesore Perde, Para dhe Prapa
 • Airbag per Gjurin e Shoferit
 • Celes per C’aktivizimin e Airbag te Pasagjerit Para
 • Audio High Performance
 • 2 USB, Para dhe Prapa
 • Tregues i Tabelave Rrugore ne Ekran
 • Funksion Komandues Zanor
 • Shasi Dinamike
 • Kapaciteti i Serbatorit 54 l
 • Serbator per AdBlue
 • Disqe 18” Alumini Black Diamond Cut me 6 Krahe, 235/55 R18
 • Sistem Monitorues i Presionit te Gomave
 • Manual Dixhital Perdorimi
 • Feneret LED Midrange
 • Sediljet Para me Mbrojtje per Zverkun
 • Paratensionues Piroteknik per Rripat e Sigurimit
 • Sistem Inteligjent Informacioni per Shoferin
 • Timon Multifunksional
 • Start/Stop
Opsione Shtese
 • Ngjyra Onyx Black Metalike
 • Sediljet Komfort Lekure Amber

 

Paketa CONNECT                                                                                                                                                                  

 •                   Karikim Induktiv per Smartphone
 •                   Integrim i Smartphone (Apple CarPlay dhe Android Auto)

 

Paketa MIRROR                                                                                                                                                 

 •                   Pasqyrat e Brendshme dhe Jashtme Fotokromatike
 •                   Pasqyrat e Jashtme me Palosje Elektrike

 

Paketa PARK ASSIST                                                                                                                                                        

 •                   Asistent Parkimi me Sensore Para dhe Prapa
 •                   Kamera e Pasme Parkimi

 

Paketa VERSATILITY                                                                                                                                                         

 •                   Dera e Bagazhit Automatike me Buton
 •                   Prize 12V ne Bagazh
 •                   Rrjete Mbrojtese ne Bagazh

 

Paketa XENIUM 

 •                   Klimatizator Automatik me 2 Zona
 •                   Sedilja e Shoferit Elektrike me Memorje
 •                   Sedilja e Pasagjerit Elektrike
 •                   Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 •                   Zgjatje Manuale per Uleset e Sediljeve Para

 

Paketa BUSINESS PRO

 •                   Navigator Sensus
 •                   Harman Kardon Premium Sound System

 

 • Sediljet Para me Ngrohje
 • Gome Rezerve Mini
 • Timon Sport
 • Disqe 19’’ Alumini me 5 Dopio-Krahe Diamond Cut Black, 235/50 R19
Informacion i përgjithshëm
€44,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 65145km
Viti 2018
Motorri 2.0 - 150HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Onyx Black Metallic
Ngjyra Brenda: Amber
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: diferencial para
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay