Volvo XC40 D3 Entry

Volvo XC40 D3 Entry

Opsione Baze
 • Transmision Automatik me 8 Shpejtesi
 • Klimatizator Automatik me 1 Zone Temperature
 • Clean Zone AQS
 • Pult Komandues per Dyert
 • Mbyllje Qendrore
 • Xhamat Anesore dhe te Pasem te Temperuar
 • Ekran Dixhital 12” per Instrumentat
 • Sedilja e Shoferit me Komandim Manual ne Gjatesi, Lartesi dhe Pjerresi
 • Sedilja e Pasagjerit me Komandim Manual ne Gjatesi
 • Suport Fiks per Mesin
 • Mbeshteteset e Kokes ne Sediljen e Pasme Fikse
 • Inserte Dekori Origin
 • Pasqyre Kortezie me Ndricim tek Mbrojtesja nga Dielli, per Shoferin
 • Timon me Veshje Lekure, me 3 Krahe
 • Leva e Marshit me Veshje Lekure
 • Pasqyra e Brendshme me Erresim Manual
 • Tapete Kembesh prej Stofi
 • Ndricim Ambienti Base Level
 • Mbajtes Bilete Parkimi
 • Mbajtes i Posacem ne Kroskotin Qendror per Mbeturinat, i Levizshem
 • Kit Riparimi Gome
 • Canta e Ndihmes se Shpejte
 • Trekendesh Emergjence
 • Shina te Zeza te Integruara ne Cati
 • Pasqyrat e Jashtme ne Ngjyren e Automjetit
 • Pasqyrat e Jashtme me Palosje Elektrike
 • Feneret LED Midrange
 • Stopat e Pasem LED
 • Ndezja e Dritave Automatike
 • EBL Drite Emergjente Frenimi
 • Kufizues Shpejtesie i Adaptueshem
 • Pilot Automatik
 • Collision Mitigation Support, para
 • Asistent per Ruajtjen e Korsise
 • Hill start assist
 • Sensor Shiu
 • Hill Descent Control
 • Slippery Road Alert dhe Hazard Light Alert
 • Airbag Ballore per Shoferin dhe Pasagjerin Para
 • Airbag Anesore per Shoferin dhe Pasagjerin Para
 • Airbag Anesore Perde, Para dhe Prapa
 • Airbag per Gjurin e Shoferit
 • Celes per C’aktivizimin e Airbag te Pasagjerit Para
 • Sediljet Para me Mbrojtje per Zverkun
 • Paratensionues Piroteknik per Rripat e Sigurimit
 • Audio Performance
 • 1 USB, Para
 • Tregues i Tabelave Rrugore ne Ekran
 • Volvo On Call
 • Funksion Komandues Zanor
 • Shasi Dinamike
 • Disqe 17” Alumini, 235/60 R17
 • Sistem Monitorues i Presionit te Gomave
 • Manual Dixhital Perdorimi
 • Sistem Inteligjent Informacioni per Shoferin
 • Timon Multifunksional
 • Start/Stop
Opsione Shtese
 • Asistent Parkimi me Sensore Prapa
 • Drita Mjegulle
 • Fshireset e Xhamit Para me Ngrohje
 • Gomë Rezerve Mini
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Karikimi Wireless për smartphone
 • Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona
 • Navigator Sensus
 • Paketa Business Pro
 • Paketa Winter
 • Pasqyra me errësim automatik
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Sigurese elektrike per dyert e pasme
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €41,500
€35,900
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2019
Motorri 2.0 - 150 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: diferencial para
Dyert: 5
Ulese: 5

Emri (*)

Email (*)

Numer telefoni

Subjekti

Kalkulatori Financiar
Çmimi i automjetit ( €)
Norma interesit (%)
Periudha (muaj)
Paradhënie ( €)
Llogarit
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay