Volvo XC40 D3 AT8 Momentum Pro

Volvo XC40 D3 AT8 Momentum Pro

Opsione Baze
 • Kufizues Shpejtesie i Adaptueshem
 • Pilot Automatik
 • Collision Mitigation Support
 • Asistent per Ruajtjen e Korsise
 • Sensore Parkimi Prapa
 • Sistemi i Drejtimit me Asistence te Personalizuar Drive Mode Settiings
 • Hill start assist
 • Sensor Shiu
 • Airbag per Gjurin e Shoferit
 • Celes per C’aktivizimin e Airbag te Pasagjerit Para
 • Audio High Performance 2 USB, Para dhe Prapa
 • Tregues i Tabelave Rrugore ne Ekran Funksion Komandues Zanor
 • Shasi Dinamike
 • Sistem Monitorues i Presionit te Gomave
 • Manual Dixhital Perdorimi
 • Feneret LED Midrange
 • Sediljet Para me Mbrojtje per Zverkun
 • Paratensionues Piroteknik per Rripat e Sigurimit
 • Sistem Inteligjent Informacioni per Shoferin
 • Timon me komanda multifunksional
 • Start/Stop
 • Transmision Automatik me 8 Shpejtesi
 • Klimatizator Automatik me 1 Zone Temperature Clean Zone AQS
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Sensore parkimi para & prapa + vetparkim
 • Kamera e pasme
 • Sistem navigimi me grafike 2D & 3D
 • Integrim per smartphone
 • Klime 2 zona
 • Sedilje elektrike + memorie shoferi
 • Drita FULL LED
 • Wireless charging per smartphone
 • Volvo on call
Informacion i përgjithshëm
€41,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 95,400km
Viti 2019
Motorri 2.0 - 150HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Osmium Grey
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: FWD
Dyert: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay