Volvo XC40 B3 Mild Hybrid Dark Plus

Volvo XC40 B3 Mild Hybrid Dark Plus

Opsione Baze
 • Prize 12V ne bagazh
 • Ndarese e bagazhit
 • Preparation for tow hook
 • Air conditioning
 • Klime ne Parking
 • Klime elektronike me dy zona
 • Sensore shiu
 • Kutite e pasqyrave te jashtme ne ngjyre te jashtme
 • Disqe 18 ” 5 split-spoke Black Diamond Cut
 • Kornizë xhami anësore me fund të zi me shkëlqim
 • Fenerët LED vetë-nivelues “Thor Hammer” me drita LED gjatë ditës dhe funksion kundër shkëlqimit (Ndezur/Fikur)
 • Grilë e përparme e zezë me shkëlqim me model unik rrjetë horizontale, kornizë të zezë, shenjë hekuri dhe shirit diagonal me veshje metalike saten
 • Binarët e integruar të çatisë me veshje të zezë me shkëlqim
 • Mbështetësja qendrore e përparme e krahut me mbajtëse filxhani dhe ndarje mbeturinash e lëvizshme
 • Mbështetësja qendrore e pasme e krahut me mbajtëse filxhani
 • Varëse çantash në derën e ndarjes së dorezave
 • Ndarjet e ruajtjes në tunelin qendror (nën mbështetësen e përparme), në tunelin e shoferit dhe në pjesën e përparme të tunelit
 • Mbulesa e dyerve me ngjyra
 • Ndriçimi i brendshëm ‘Top Line’
 • Inserte alumini dekorative ‘Urban Grid’
 • Doreza e marsheve prej lëkure sintetike me futje alumini
 • Mbrojtës metalik i pragut të derës dhe logoja “Volvo” në pjesën e përparme
 • Tapet ekskluzive në pëlhurë sportive
 • Timoni me tre krahë i rregullueshëm në lartësi dhe thellësi prej lëkure sintetike ‘Sport’ me veshje metalike
 • Transmision automatik me 7 shpejtësi
 • 5 vende
 • Sedile Komforti
 • Sedile tekstili cilesi Premium ‘City Canvas’
 • EBL – Emergency Brake Lights
 • Airbag  I plote per shoferin dhe pasagjerin
 • Airbag per gjurin per shoferin
 • Celes I kujdesit
 • Kutia e ndihmes se shpejte
 • SIPS (Side Impact Protection System)
 • Trekendesh emergjence
 • Pergatitje per Alarm
 • Kompresor Volvo
 • Asistence Sigurie – Connected Safety
 • Asistence Sigurie – Lane Keeping Aid
 • Asistence Sigurie – Oncoming Lane Mitigation
 • Asistence Sigurie – Road Sign Information
 • Mundesi deaktivizimi I Airbag Anesor te krahut te pasagjerit
 • ISO-fix – Anchor points in the two side seats of the rear sofa
 • Automatic door locking
 • Mbyllje e dyfishte
 • Keyless Drive
 • TPMS – Monitorim I Presionit te Gomave
 • Dritaret e pasme dhe anash te temperuara
 • Suport I shoferit
 • Cruise control – automatic cruise control
 • Hill Start Assist
 • Limitues shpejtesie
 • 12.3 ” Ekrani progresiv i drejtuesit me ngjyra me rezolucion të lartë që mund të personalizohet për sa i përket informacionit dhe cilësimeve grafike
 • Timon progresues ne baze te shpejtesise
 • Pasqyrat anash me funksion mbrojtes nga ndricimi
 • Pasqyrat anesore te aksesueshme ne menyre elektrike
 • Mbajtes I biletave te parkimit
 • Hill Descent Control
 • Timon me komanda multifunksionale
 • Lidhje Bluetooth®
Opsione Shtese
 • Sedilet e Para me Ngrohje
 • Timoni me ngrohje
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Sensore Para dhe Mbrapa
 • Sedilja e Shoferit elektrike dhe me  memorie
 • Sedilja e Pasagjerit elektrike dhe me memorie
 • Sedilet e Para me zgjatje manuale per gjurin
 • Sedilet e parme me funksion per lumbarin me 4 drejtime
 • Mbështetëset e kokës të sediljeve të pasme të palosshme elektrike
 • Karikim me Wireless per Smartphone
 • Sistem Audioje  Harman Kardon
 • Mbyllje Elektrike per dyert e pasme per femije
 • Keyless Entry
Informacion i përgjithshëm
€56,900
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2022
Motorri 2.0 - 163 HP
Karburanti: Benzinë Mild Hybrid
Ngjyra Jashte: Fusion Red
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: FWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay