Volvo V60 D3 Inscription AT8

Volvo V60 D3 Inscription AT8

Opsione Baze
 • Transmision Automatik me 8 Shpejtesi
 • Sedile Prej Stofi Te Zeza
 • Klimatizator Automatik me 2 Zona Temperature
 • AQS – Air Quality System
 • Sensor Lageshtie
 • Pult Komandues Inscription
 • Mbyllje Qendrore
 • Xhamat Anesore dhe te Pasem te Temperuar
 • Ekran Dixhital TFT 12.3” per Instrumentat
 • Sedilja e Shoferit me Rregullim Manual
 • Sedilja e Pasagjerit me Rregullim Manual
 • Suport Elektrik per Mesin me 4 Pozicione
 • Shpinoret e Sediljes se Pasme me Palosje Manuale
 • Mbeshteteset e Kokes Prapa me Palosje Manuale
 • Mbeshtetese Krahu Qendrore me Mbajtese Gote dhe Objektesh te Vogla
 • Uleset e Sediljeve Para me Zgjatje Manuale
 • Inserte Dekori Druri “Drift Wood”
 • Mbrojteset nga Dielli me Pasqyra Kortezie me Ndricim
 • Mbajtese Bilete
 • Timoni me 3 Krahe me Veshje Lekure
 • Koka e Leves se Marshit me Veshje Lekure
 • Rrjete Mbajtese ne Tunelin Para
 • Prize 12V pas Kroskotit Qendror
 • Pasqyra e Brendshme me Erresim Automatik
 • Shtroje Kembesh prej Stofi
 • Pragjet e Dyerve me Pllake Metalike
 • Ambient Light High Level
 • Kit Riparimi Gome
 • Mbulesa e Bagazhit, Manuale/Gjysme-automatike
 • Canta e Ndihmes se Shpejte
 • Trekendesh Paralajmerues
 • 4 Grepa Mbajtes ne Bagazh
 • Shina te Integruara mbi Cati, Ngjyre Silver
 • Maskarino Inscription
 • Dritaret Anesore me Dekor me Shkelqim
 • 2 Marmita te Integruara
 • Pasqyrat e Jashtme me Palosje Elektrike
 • Dritat LED Mid-Level
 • Kufizues Shpejtesie i Adaptueshem
 • Pilot Automatik
 • Ruajtesi i Korsise
 • Asistenti i Parkimit me Sensore Parkimi Prapa
 • Sistemi i Drejtimit i Personalizuar
 • Drive Mode Settings
 • Asistenti i Nisjes ne Malore
 • Sensor Shiu
 • Airbag Ballore per Shoferin dhe Pasagjerin
 • Para Airbag SIPS per Shoferin dhe Pasagjerin
 • Para Airbag Anesore
 • Sediljet Para me Mbrojtje per Zverkun
 • Celes per Caktivizimin e Airbag te Pasagjerit
 • Paratensionues Piroteknik per Rripat e Sigurimit
 • Isofix per Sediljen e Pasme, Pozicionet Anesore
 • EBL – Emergency Brake Light
 • Sistem Inteligjent Informues per Shoferin
 • Audio High Performance
 • Timon me Komanda
 • USB
 • Bluetooth
 • Road Sign Information
 • Volvo On Call
 • Funksion Foles per Dhenien e Komandave
 • Start/Stop Sistem
 • Kapaciteti i Serbatorit 55 l
 • Serbator per Adblue
 • Shasi Dinamike
 • Disqe Alumini 18” 235/45 R18
 • Sistem Monitorimi i Presionit te Gomave
 • Asistenti i Parkimit me Sensore Para dhe Prapa
 • Kamera Parkimi Prapa
 • Navigator Sensus
 • Smartphone Integration (Apple Carplay + Android Auto)
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
€39,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 85,000km
Viti 2018
Motorri 2.0 - 150 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Denim Blue
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay