Volvo V60 Cross Country

Volvo V60 Cross Country

Opsione Baze
 • Normative EURO 6
 • 5 Vende
 • Transmision Automatik me 8 Shpejtesi
 • Sedilje Prej Stofi Te Zeza
 • Klimatizator Automatik me 2 Zona Temperature
 • AQS – Air Quality System
 • Sensor Lageshtie
 • Pult Komandues plastike
 • Mbyllje Qendrore
 • Xhamat Anesore dhe te Pasem te Temperuar
 • Ekran Dixhital TFT 12.3” per Instrumentat
 • Sedilja e Shoferit me Rregullim Manual
 • Sedilja e Pasagjerit me Rregullim Manual
 • Suport Elektrik per Mesin me 4 Pozicione
 • Shpinoret e Sediljes se Pasme me Palosje Manuale
 • Mbeshteteset e Kokes Prapa me Palosje Manuale
 • Mbeshtetese Krahu Qendrore me Mbajtese Gote dhe Objektesh te Vogla
 • Uleset e Sediljeve Para me Zgjatje Manuale
 • Inserte Dekori Druri “Drift Wood”
 • Mbrojteset nga Dielli me Pasqyra Kortezie me Ndricim
 • Timoni me 3 Krahe me Veshje Lekure
 • Koka e Leves se Marshit me Veshje Lekure
 • Rrjete Mbajtese ne Tunelin Para
 • Prize 12V pas Kroskotit Qendror
 • Pasqyra e Brendshme me Erresim Automatik
 • Shtroje Kembesh prej Stofi
 • Pragjet e Dyerve me Pllake Metalike
 • Ambient Light High Level
 • Mbulesa e Bagazhit, Manuale/Gjysme-automatike
 • Canta e Ndihmes se Shpejte
 • Trekendesh Paralajmerues
 • 4 Grepa Mbajtes ne Bagazh
 • Shina te Integruara mbi Cati, Ngjyre Silver
 • Maskarino Inscription
 • Dritaret Anesore me Dekor me Shkelqim
 • 2 Marmita te Integruara
 • Pasqyrat e Jashtme me Palosje Elektrike
 • Dritat LED Mid Level
 • Ruajtesi i Korsise
 • Asistenti i Parkimit me Sensore Parkimi Prapa
 • Sistemi i Drejtimit i Personalizuar
 • Asistenti i Nisjes ne Malore
 • Sensor Shiu
 • Airbag Ballore per Shoferin dhe Pasagjerin Para
 • Airbag SIPS per Shoferin dhe Pasagjerin Para
 • Airbag Anesore Perde
 • Sediljet Para me Mbrojtje per Zverkun
 • Celes per Caktivizimin e Airbag te Pasagjerit
 • Paratensionues Piroteknik per Rripat e Sigurimit
 • Isofix per Sediljen e Pasme, Pozicionet Anesore
 • EBL – Emergency Brake Light
 • Sistem Inteligjent Informues per Shoferin
 • Audio High Performance
 • Timon me Komanda
 • USB
 • Bluetooth
 • Road Sign Information
 • Volvo On Call
 • Funksion Foles per Dhenien e Komandave
 • Start/Stop Sistem
 • Keyless Drive
 • Kapaciteti i Serbatorit 55 l
 • Serbator per Adblue
 • Shasi Dinamike
 • Disqe Alumini 18” 235/45 R18
 • Sistem Monitorimi i Presionit te GomaveModalitetet e drejtimi
Opsione Shtese
 • Asistent parkimi me sensore para dhe pas
 • Cross Traffic Alert
 • Disqe Alumini 19"
 • Exterior Styling Kit
 • Fshireset e Xhamit Para me Ngrohje
 • Gomë Rezerve Mini
 • IntelliSafe Assist – Pilot Assist & Adaptive Cruise Control
 • IntelliSafe Surround – BLISS
 • Mbyllje elektrike per dyert e pasme per femijet
 • Paketa CLIMATE
 • Paketa Driver Assist
 • Paketa Park Assist
 • Sedile e Shoferit me Zgjatje Elektrike
 • Sedile Elektrike me Memorie
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Sedilet Para me Support Lumbari Elektrik
 • Sistem I avancuar I pastrimit te ajrit
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Timon me ngrohje
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €73,879
Gjendja: E Re
Viti 2021
Motorri 2.0 - 211 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Pebble Grey
Ngjyra Brenda: Blond
Karroceria: Station Wagon
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay