Volvo V40 D2 Inscription

Volvo V40 D2 Inscription

Opsione Baze
 • Timon Multifuksional me Komanda
 • Timoni i Pozicionueshem
 • Mbyllje Qendrore
 • Sistem Radio CD Player
 • Ekran me Ngjyra me Bluetooth te Integruar
 • Komjuter Bordi Dixhital TFT 8”
 • Shina te Integruara ne Cati
 • Timon pre Lekure
 • Set Tapetesh
 • Pasqyra Kortezie te Illuminuara
 • Disqe 17” Alumini “SARPAS” me Goma 225/45
 • Timoni dhe Leva e Marshit Prej lekure
 • Sedile e Shoferit e Pozicionueshme ne Lartesi + Suport Lumbari
 • Sedile e Pasagjerit me Pozicionim ne Lartesi dhe Suport Lumbari
 • Inserte Dekori “Milled Aluminium”
 • Drita te Leximit dhe te Hapesires se Kembeve Para
 • Klimatizator Automatik
 • Xhami i Pasme me Ngrohje
 • Immobilizer
 • Mbyllje Qendrore
 • Funksion  Dritash “Follow me Home”
 • Xhama Elektrike “Auto”
 • Mbajetese Gotash Para
 • Mbeshtetese Krahu Para me Rreshqitje
 • Mbulese e Hapesires se Bagazhit
 • Trekendesh i Sigurise
 • Dritaret Anesore me Kornize te Kromuar
 • Pasqyrat Elektrike + Ngrohje
 • Feneret Halogjene me Nivelim
 • Drita te Dites  “ Daytime Running Light”
 • Funksion “City Safety”
 • Timon me Funksion Elektro-Power
 • Sistem i Monitorimit te Presionit te Gomave
 • Airbag Para
 • Airbag Anesore
 • Airbag SIPS
 • Airbag Mbrojtes per Pedestrian
 • Airbag Gjuri per Shoferin
 • Rripa Sigurimi Adaptive me Pretensionues
 • ISOFIX per Sedilet e Pasme
 • Emergency Brake Assist
 • Dynamic Stability Control DSTC
 • Advanced Stability Control
 • Anti Lock Braking System ABS
 • Indikator i temperatures se Jashtme
 • Ore e Integruar
 • Takometer
 • Sistem Informativ Inteligjent per Shoferin
 • Sistemi Audio Performance 6 Altoparlante / AUX
 • Sistem ECO Start/Stop
 • Pilot Automatik
 • Pasqyra me Palosje Elektrike Perfshire LED
 • Pasqyre e Brendshme Fotokromatike
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Sensore Shiu
 • Timon Prej Lekure dhe Insert Alumini
 • Mbeshtetese Krahu Prapa dhe Mbajtese Gotash
Opsione Shtese
 • Sensus Connect High Performance 180w
 • DVD 7"
 • Ambient Light
 • Dritat Automatic High Beam Assist
 • Dritat Full LED
 • Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona
 • Lares feneresh
 • Sedile Lëkure
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Sistem Alarmi
 • Sistem Keyless Entry
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
€36,090
€27,900
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 250km
Viti 2019
Motorri 2.0 - 120 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e bardhe (metallic)
Ngjyra Brenda: bezhe
Karroceria: Compact
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: diferencial para
Dyert: 5
Ulese: 5

Emri (*)

Email (*)

Numer telefoni

Subjekti

Kalkulatori Financiar
Çmimi i automjetit ( €)
Norma interesit (%)
Periudha (muaj)
Paradhënie ( €)
Llogarit
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay