Volvo S90 D4 Momentum #Selekt

Volvo S90 D4 Momentum #Selekt

Opsione Baze
 • Transmision Automatik me 8 Shpejtesi
 • Sedile Komfort Lekure Moritz
 • Mbyllje Qendrore
 • Kompjuter Bordi 8 ” me Display per Shoferin
 • Klimatizator Automatik me 2 Zona
 • Clean Zone AQS
 • Preventilim + Ngrohje e Tejzgjatur pas Fikjes se Motorrit
 • Celes me Pult nga Distanca
 • Xhama te Temperuar Anesore dhe Prapa
 • Sedile Shoferit Manuale me Komandim Elektrik te Lartesise
 • Sedile e Pasagjerit Manuale me Komandim Elektrik te Lartesise
 • Suport i Lumbarit 4 Pozicione Elektrike
 • Shpinoret e Sediljes se Pasme Fikse
 • Mbeshteteset e Kokes ne Sediljen e Pasme Fikse
 • Inserte Dekori “Iron Ore”
 • Pasqyra Kortezie Para me Ndricim
 • Timon Prej Lekure me Uni Dekor
 • Leva e Transmisionit Prej Lekure Uni Dekor
 • Prize 12V ne Pjesen e Pasme
 • Pasqyre Qendrore me VeteErresim
 • Set Tapetesh Prej Cope
 • Pragjet e Dyerve Metalike me Mbishkrim “Volvo”
 • Ndricim i Kabines Mid Level
 • Kutia e Ndihmes se Shpejte
 • Trekendesh i Sigurise
 • Grila Para Ngjyre e Zeze me Shkelqim
 • Inokse Anesore tek Dritaret
 • Dy Marmida Rrethore te Kromuara Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Palosje Elektrike
 • Fenere LED
 • Emergency Brake Light EBL
 • Pilot Automatik
 • Pilot Automatik Adaptiv
 • Suport Collision Mitigation Para
 • Suport Lane Keeping Aid
 • Sensore Parkimi Prapa
 • Hill Start Assist
 • Sensore Shiu ne Xhamin Para
 • Airbag Frontale, Airbag SIPS,  Airbag Perde, Airbag per Gjurin Shoferi
 • Sediljet Para me Mbrojtje te Zverkut ne Rast Goditje nga Pas
 • Rripa Sigurimi me Pretensionues dhe Sinjal Akustik
 • Mbyllje e Airbag te Pasagjerit
 • Isofix Prapa
 • Emergency Brake Assist EBA
 • Intelligent Driver Information System IDIS
 • Sistemi Audio High performance
 • Timon me Komanda Mutifunksional
 • Dalje AUX + Dalje USB
 • Bluetooth
 • Sistem Road Sign Information RSI
 • Lidhje Vokale
 • Kapaciteti Serbatorit 55 Litra
 • Shasia Dinamike
 • Disqe Alumini 17’ me Goma 225/55 R17, Michelin W
 • Sistem i Monitorimit te Presionit te Gomave
 • Manuali i Perdorimit Digital
Opsione Shtese
 • Mbajtëse iPad
 • Timon Dru - Lëkurë
 • Drive Mode
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Disqe Alumini 18"
 • Fshireset e Xhamit Para me Ngrohje
 • Paketa Versatility Pro
 • Paketa Winter
 • Pasqyra me errësim automatik
 • Sedile Elektrike
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Sistem Keyless Entry
 • Sistem Navigacioni
 • Timon i Pozicionueshem
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €39,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 24000km
Viti 2017
Motorri 2.0 - 190 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)
Ngjyra Brenda: bezhe
Karroceria: Sedans
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: diferencial para
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay