Volvo S90 D4 Inscription

Volvo S90 D4 Inscription

Opsione Baze
 • Sedile Lekure Nappa
 • Suport i Lumbarit 4 Pozicione Elektrike
 • Mbyllje Qendrore
 • Kompjuter Bordi 12.3 ” Full Graphical me Display per Shoferin
 • Klimatizator Automatik me 2 Zona
 • Clean Zone AQS
 • Preventilim + Ngrohje e Tejzgjatur pas Fikjes se Motorrit
 • Alarm Perimetrik
 • Celes me Pult nga Distanca Prej Lekure
 • Xhama te Temperuar Para dhe Prapa
 • Mbeshtese Kokash Qendrore Prapa Fikse
 • Mbeshtetese Krahu Para dhe Mbajtese Gotash
 • Inserte Dekori Modern Dark Flame
 • Riveshje e Tavanit Blond
 • Pasqyra Kortezie Para me Illuminim
 • Timon Prej Lekure me Uni Dekor
 • Leva e Transmisionit Prej Lekure Uni Dekor
 • Pedalet Standard
 • Pasqyre Qendrore me VeteErresim
 • Set Tapetesh Prej Cope Inscription
 • Illuminim i Kabines Mid Level
 • Set Riparimi per Gomen
 • Kutia e Ndihmes se Shpejte
 • Trekendesh i Sigurise
 • Grila Para Inscription
 • Inokse Anesore Inscription
 • Kornizat e Dyerve me Dekor Bright
 • Dorezat e Dyerve te Kromuara ne Ngjyren e Trupit
 • Dy Marmida Kuadrate Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Palosje Elektrike
 • Fenere LED
 • Pilot Automatik
 • Pilot Automatik Adaptiv
 • Suport Collision Mitigation Para
 • Suport Lane Keeping Aid
 • Sensore Parkimi Prapa
 • Hill Start Assist
 • Sensore Shiu ne Xhamin Para
 • Airbag Frontale, Airbag SIPS,  Airbag Perde, Airbag per Gjurin Shoferi
 • Rripa Sigurimi me Pretensionues dhe Sinjal Akustik
 • Mbyllje e Airbag te Pasagjerit
 • Isofix Prapa
 • Emergency Brake Assist EBA
 • Intelligent Driver Information System IDIS
 • Sistemi Audio High performance
 • Timon me Komanda Mutifunksional
 • Dalje AUX + Dalje USB
 • Bluetooth
 • Sistem Road Sign Information RSI
 • Lidhje Vokale
 • Kapaciteti Serbatorit 55 Litra
 • Shasia Dinamike
 • Disqe Alumini 18″ 8,0x18x42 5-triplespokes Diamond Cut/Black Matt 245/45R1
 • Sistem i Monitorimit te Presionit te Gomave
 • Manuali i Perdorimit Digital
 • Sedile Shoferit Elektrike me Memorie
 • Sedile Pasagjerit Elektrike
 • Fenere Mjegulle LED
 • Personal Settings Power Steering
 • Drive Mode
Opsione Shtese
 • Asistent parkimi me sensore para dhe pas
 • Blis - Blind Spot Information System
 • CD Player
 • Cross Traffic Alert
 • Dalje Prize 230V
 • Disqe Alumini 19"
 • Dritat Full LED
 • Fshireset e Xhamit Para me Ngrohje
 • Gomë Rezerve Mini
 • Impiant Audio Harman Kardon
 • IntelliSafe Surround
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Lares feneresh
 • Paketa Light
 • Paketa Park Assist
 • Paketa Winter
 • Pasqyra me errësim automatik
 • Rear Collision Warning & Mitigation
 • Sedile Elektrike
 • Sedile Elektrike me Memorie
 • Sedile me Ftohje
 • Sedile me Ngrohje
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €69,875
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2019
Motorri 2.0 - 190 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze (Onyx Black)
Ngjyra Brenda: bezhe
Karroceria: Sedans
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: diferencial para
Dyert: 5
Ulese: 5

Emri (*)

Email (*)

Numer telefoni

Subjekti

Kalkulatori Financiar
Çmimi i automjetit ( €)
Norma interesit (%)
Periudha (muaj)
Paradhënie ( €)
Llogarit
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay