Volvo S90 B5 Inscription

Volvo S90 B5 Inscription

Opsione Baze
 • Normative EURO 6
 • 5 Vende
 • Transmision Automatik me 8 Shpejtesi
 • Lekure Nappa
 • Ekran i shoferit prej 12 inç
 • CleanZone
 • Kontroll klime elektronik
 • Insert druri Grey Ash
 • Sistem Audio me performance te larte
 • Timon lëkure me zbukurim Uni deco, 3 folje
 • Mbeshtetje mesore me 4 menyra multi-drejtimesh
 • Audio Dixhitale Broadcasting (DAB)
 • Leve marshi kristal nga Orrefors
 • Sensor Lageshtie
 • Niveli i larte i ndriçimit të brendshem
 • Integrim Smartphone
 • Kontrolli aktiv i zhurmës EOE (Enhancement Order Order Engine)
 • Sedilje te parme komfort
 • Mbrojtese e diellit me ndricim
 • Sedilja e shoferit elektrike me funksion me memorie
 • Sedilje e rregullueshme e shoferit
 • Suport anesor me kontroll elektrik
 • Palosje e  mbështetësve të pasme
 • Palosje e mbajtesve te kokes pas
 • Ngrohje me klime gjate kohes kur makina eshte ne parkim
 • Komandime tek timoni
 • Kontroll zanor
 • Kroskot I qepur dhe panelet e dyerve me dy ngjyra te kombinuara
 • Ulesja e pasagjerit elektrike me funksion memorie
 • 2 lidhje USB
 • Lidhje me Bluetooth
 • Mbajtesja e dores ne mes me mbajtese gotash
 • Mbeshtetja e sediljes se shoferit me zgjatim
 • Volvo On Call
 • Sistem Informacioni Inteligjent per Shoferin
 • Keyless Entry me telekomande ne miniature dhe hapje dhe mbyllje te bagazhit pa prekje
 • Mbajtja e makines brenda vijave rrugore
 • Sips TM Sistem Mbrojtes
 • Dritaret anësore të temperuara
 • Sistem mbrojtes ndaj demtimeve Whips
 • Airbag per shoferin dhe pasagjerin
 • Sistem Alarmi
 • Collision Mitigation
 • Frenim automatik pas perplasjes
 • Sistemi indirekt i monitorimit të presionit të gomave (iTPMS)
 • Perde e fryeshme
 • Airbag per gjurin e shoferit
 • Rripa sigurimi me para tensionues
 • Informacion per shenjat rrugore
 • Mbyllje automatike e derës
 • Airbag per pasagjerin
 • Dritë e frenave emergjente dhe paralajmërim për rrezikshmëri
 • ISOFIX- ne sediljet e pasem
 • Limitues i shpejtësisë
 • Kujtese per rripin per te gjitha uleset
 • Paketa e ndihmës së parë
 • Pergatitje për sensorin e lëvizjes së Brendshme
 • Kit per levizshmeri te perkohshme
 • Mbyllja e dyfishtë
 • Trekëndësh paralajmërues
 • Përgatitja për alarm
 • Shasi dinamike
 • Drita Led
 • Grilë Inscription para në kornizë me shkëlqim të zi dhe krom
 • Bagazh me mbyllje elektrike
 • Mbishkrimi grilë para me shiritin e kromit dhe kornizën e kromit
 • Dritaret anesore me dekor alumini te shndritshem
 • Pasqyrat e pasme të anulimit të energjisë me ndriçim tokësor
 • Dorezat e dyerve të lyer me ngjyren e trupit me ndriçim dhe dekorativ
 • Kapakë të pasqyrave të dyerve me ngjyren e trupit
 • Fener Mjergulle
 • Sensus Navigation
 • Asistence parkimi pas
 • Adaptive Cruise Control
 • Frena me asistente per malore dhe ndalim automatik
 • Sensor shiu
 • Slippery Road Alert and Hazard
 • Pasqyrat e brendshme dhe të jashtme automatike me zbehje
 • Modalitetet e drejtimit
 • Personalizimi I pozicionimit te timonit elektrik
Opsione Shtese
 • Asistent parkimi me sensore para dhe pas
 • Blis - Blind Spot Information System
 • Cross Traffic Alert
 • Fshireset e Xhamit Para me Ngrohje
 • Gomë Rezerve Mini
 • Impiant Audio Harman Kardon
 • IntelliSafe Surround
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Paketa CLIMATE
 • Paketa TECH NAVIGATION PARK ASSIST
 • Rear Collision Warning
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Sigurese elektrike per dyert e pasme
 • Sistem I avancuar I pastrimit te ajrit
 • Timon me ngrohje
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €74,030
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2021
Motorri 2.0 - 249 Hp B5
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Onyx Black
Ngjyra Brenda: Amber
Karroceria: Sedans
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay