Volvo S60 B4 Inscription

Volvo S60 B4 Inscription

Opsione Baze
 • Tapiceri lëkure
 • Ekran i shoferit prej 12 inç
 • CleanZone
 • Zbukurim Driftwood
 • Kontroll klime elektronik
 • Sistem Audio me performance te larte
 • Timon lëkure me zbukurim Uni deco, 3 folje
 • Mbeshtetje mesore me 4 menyra multi-drejtimesh
 • Audio Dixhitale Broadcasting (DAB)
 • Sensor Lageshtie
 • Niveli i larte i ndriçimit të brendshem
 • Integrim Smartphone
 • Kontrolli aktiv i zhurmës EOE (Enhancement Order Order Engine)
 • Sedilje te parme komfort
 • Sedilje e rregullueshme e shoferit elektrike
 • Komandime tek timoni
 • Kontroll zanor
 • 2 lidhje USB
 • Lidhje me Bluetooth
 • Dysheme prej tekstili
 • Mbajtesja e dores ne mes me mbajtese gotash me sirtar
 • Mbeshtetja e sediljes se shoferit me zgjatim
 • Xhep në zonën e ngarkesës
 • Pragu i derës së Volvo, alumini
 • Volvo On Call
 • Sistem Informacioni Inteligjent per Shoferin
 • Telekomanda e çelësit Inscription, Lëkurë
 • Mbajtja e makines brenda vijave rrugore
 • Sips TM Sistem Mbrojtes
 • Dritaret anësore të temperuara
 • Sistem mbrojtes ndaj demtimeve Whips
 • Airbag per shoferin dhe pasagjerin
 • Sistem Alarmi
 • Collision Mitigation
 • Sistemi indirekt i monitorimit të presionit të gomave (iTPMS)
 • Rripa sigurimi me para tensionues
 • Informacion per shenjat rrugore
 • Mbyllje automatike e derës
 • Ajerbeg per pasagjerin
 • Dritë e frenave emergjente dhe paralajmërim për rrezikshmëri
 • ISOFIX- ne sediljet e pasem
 • Limitues i shpejtësisë
 • Kujtese per rripin per te gjitha uleset
 • Paketa e ndihmës së parë
 • Kit per levizshmeri te perkohshme
 • Trekëndësh paralajmërues
 • Përgatitja për alarm
 • Shasi dinamike
 • Drita Led
 • Marrmita dyshe te integruara
 • Grilë Inscription para në kornizë me shkëlqim të zi dhe krom
 • Dritaret anesore me dekor alumini te shndritshem
 • Drita frenimi te pasem me pozicionim te larte
 • Kapakë të pasqyrave të dyerve me ngjyren e trupit
 • Sensus Navigation
 • Asistence parkimi pas
 • Cruise control
 • Frena me asistente per malore dhe ndalim automatik
 • Teknologji Start/Stop
 • Sensor shiu
 • Slippery Road Alert and Hazard
 • Pasqyrat e brendshme dhe të jashtme automatike me zbehje
 • Personalizim manual I pozicionimit te timonit elektrik
Opsione Shtese
 • Rrjete privatesie xhami I pasem fundor
 • Asistent parkimi me sensore para dhe pas
 • Disqe Alumini 19"
 • Drita Mjegulle LED
 • Exterior Styling Kit
 • Fenere me larje me presion te lart
 • Impiant Audio Harman Kardon
 • IntelliSafe Assist – Pilot Assist & Adaptive Cruise Control
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Karikimi Wireless për smartphone
 • Klimatizator Automatik Zonal 4 Zona (Prapa)
 • Kroskot me qepje
 • Mbyllje elektrike per dyert e pasme per femijet
 • Ngjyra Onyx Black Metallic
 • Paketa CLIMATE
 • Paketa LIGHTING
 • Paketa LOUNGE
 • Paketa Park Assist
 • Paketa Power Seats
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Sedilje e pasagjerit elektrike
 • Sediljet e pasagjerit me memorie
 • Sistem I avancuar I pastrimit te ajrit
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Timon me ngrohje
Informacion i përgjithshëm
cmimi €59,693
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2021
Motorri 2.0 - 211HP
Karburanti: Benzinë Mild Hybrid
Ngjyra Jashte: Onyx Black Metallic
Karroceria: Sedans
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: FWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay